هفته دفاع مقدس
1396/04/24 14:52:25
سرویس فرهنگی
وقف چی:

حقوق معلمان باید بالاترین دریافتی در کشور باشد/ توجه به تربیت نیروی انسانی اولویت کشورهای توسعه یافته

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس اعتقاد دارد دغدغه‌های معیشتی معلمان سبب بروز مشکلات متعدد می‌شود از این رو توجه به آموزش و پرورش باید در اولویت تصمیم‌گیران و مسئولان قرار بگیرد.
حقوق معلمان باید بالاترین دریافتی در کشور باشد/ توجه به تربیت نیروی انسانی اولویت کشورهای توسعه یافته نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس اعتقاد دارد دغدغه‌های معیشتی معلمان سبب بروز مشکلات متعدد می‌شود از این رو توجه به آموزش و پرورش باید در اولویت تصمیم‌گیران و مسئولان قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107181429695.jpg حقوق,معلمان,باید,بالاترین,دریافتی,در,کشور,باشد/,توجه,به,تربیت,نیروی,انسانی,اولویت,کشورهای,توسعه,یافته Icana

علی وقف چی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه امروزه در کشورهای توسعه یافته توجه به تربیت نیروی انسانی امری مهم و ضروری تلقی می‌شود، گفت: بر این اساس توجه به آموزش و پرورش در اولویت تصمیم‌گیران و مسئولان قرار دارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون شاهد آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌های مختلفی هستیم که این مهم بیانگر عدم توجه مناسب به دغدغه تربیت است، اظهار کرد: می‌توان اذعان کرد که معلمان تاثیر مستقیمی بر تعلیم و تربیت افراد یک جامعه دارند از این رو شرایط کنونی نشان می‌دهد به آنها به طور شایسته توجه نشده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه دولت آینده باید قوی‌ترین و برجسته‌ترین وزیر کابینه‌اش را در آموزش و پرورش بکار بگیرد، ادامه داد: زیرا تربیت نیروی انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه یک کشور از طریق معلمان در آموزش وپرورش انجام می‌شود و این عرصه باید بیش از گذشته تقویت شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه دغدغه‌های معیشتی معلمان سبب بروز مشکلات متعدد می‌شود، تصریح کرد: همه مسئولان خصوصا روسای قوای سه گانه باید توجه جدی به رفع مسائل مادی این قشر از جامعه داشته باشند و رویه کار باید به گونه‌ای باشد که حقوق معلمان جزو بالاترین دریافتی‌ها در کشور باشد نه کمترین.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبنای توسعه هر کشور بر اساس تربیت نیروی ماهر است، خاطرنشان کرد: این مهم از طریق معلمان محقق شد بنابراین توسعه و شکوفایی یک کشور در گرو رشد و بالندگی این قشر از جامعه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet