هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طیار:

برخی روستاهای گنبدکاووس آب و راه ندارند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، گفت: برخی از روستاهای شهرستان گنبدکاووس از نعمت آب و راه بی بهره هستند.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 15:50
برخی روستاهای گنبدکاووس آب و راه ندارند نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، گفت: برخی از روستاهای شهرستان گنبدکاووس از نعمت آب و راه بی بهره هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103674777585.jpg برخی,روستاهای,گنبدکاووس,آب,و,راه,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قره جه طیار در جلسه شورای برنامه ریزی استان گلستان، اظهار کرد: چندین روستا در گنبد وجود دارند که مردم آن به سختی زندگی می‌کنند و با مشکلات زیادی رو به رو هستند.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، افزود: در توزیع اعتبارات استان گلستان باید عدالت را در نظر بگیریم و به مناطق محروم توجه داشته باشیم زیرا در بسیاری این مناطق زندگی مردم با مشکل مواجه است.

طیار تصریح کرد: روستاهای بسیاری در شرق استان گلستان قرار دارند که با مشکل رو به رو هستند و طرح آبرسانی در آنها اجرا نشده است.

وی ادامه داد: برای موضوع آب‌های مرزی و آب‌های کشاورزی بیاد تلاش کنیم و البته گاهی کمبود منابع برای رفع مشکلات کافی نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به لایحه منطقه آزاد اینچه برون خاطرنشان کرد: هفته آینده به جزئیات مناطق آزاد پرداخته خواهد شد تا در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: باید از دولت محترم برای این طرح تشکر کنیم و امیدواریم شاهد تصویب لایحه منطقه آزاد اینچه برون باشیم و اگر این اتفاق رخ دهد جهش بزرگی برای توسعه استان گلستان خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000