هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مهابادی در گفت وگوی اختصاصی با خانه ملت مطرح کرد:

تشریح جزئیات ماجرای 4پرواز شرکت زاگرس در مشهد

سرویس اقتصادی
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، گفت: علت تاخیر 4 پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس فروش بلیت از سوی این ایرلاین بدون اخذ مجوز پرواز از سازمان هواپیمایی بوده است.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 16:00
تشریح جزئیات ماجرای 4پرواز شرکت زاگرس در مشهد مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، گفت: علت تاخیر 4 پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس فروش بلیت از سوی این ایرلاین بدون اخذ مجوز پرواز از سازمان هواپیمایی بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201707102277970399.jpg تشریح,جزئیات,ماجرای,4پرواز,شرکت,زاگرس,در,مشهد Icana

رحمت الله مهابادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به احضار مدیران فرودگاه مشهد و شرکت هواپیمایی زاگرس به دادسرا در پی تاخیر ۴ پرواز این شرکت که به دلیل عدم مجوز بوده است، گفت: شرکت فرودگاه‌ها بنا به دستور سازمان هواپیمایی اجازه برای برخواستن به این 4 هواپیما داده نشد، زیرا قبل از فروش بلیت اقدام به اخذ مجوز از سازمان نکرده بودند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، با تاکید بر اینکه فروش بلیت از سوی ایرلاین ها قبل از اخذ مجوز پرواز از سازمان هواپیمایی خلاف قانون است، افزود: با توجه به اینکه نظر سازمان هواپیمایی حجت برای شرکت فرودگاه ها است و تا زمانی که این سازمان مجوز صادر نکند، ما نیز نمی توانیم نسبت به برخاستن هواپیما مجوز بدهیم، زیرا اگر غیر از این روند رفتار شود، کسی پاسخگوی تبعات بیشمار آن نیست.

مهابادی با بیان اینکه شرکت فرودگاه ها در خصوص ممانعت از پرواز بدون مجوز شرکت هواپیمایی زاگرس طبق قانون عمل کرده است، تصریح کرد: شاید این اقدام ما اعتراضاتی در پی داشته باشد، اما با پیگیری از سازمان هواپیمایی و جویا شدن علت موضوع بسیاری از ابهامات حل می شود.

وی با تاکید بر اینکه مرجع صدور مجوز برای پرواز این 4هواپیما باز هم شرکت فرودگاه ها با استعلام از سازمان هواپیمایی بوده است، گفت: نمی توان گفت این پرواز تاخیر داشته، زیرا فروش بلیت از سوی ایرلاین های مذکور خلاف قانون بوده زیرا هنوز نسبت به اخذ مجوز اقدام نکرده بودند از این رو باید ایرلاین ها پاسخگو باشند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، یادآور شد: اگر قبل از اینکه سازمان هواپیمایی نسبت به ارایه مجوز پرواز 4 پرواز مذکور اقدام کند، شرکت فرودگاه ها اجازه برخواستن به هواپیما می داد به طور حتم عملی خلاف قانون رخ داده بود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000