هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی:

توسعه کارگاه های تولید فرش دستبافت در چهارمحال و بختیاری ضروری است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان های فارسان، کیار، اردل و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: توسعه کارگاه های تولید فرش دستبافت در چهارمحال وبختیاری ضروری است.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 16:09
توسعه کارگاه های تولید فرش دستبافت در چهارمحال و بختیاری ضروری است نماینده مردم شهرستان های فارسان، کیار، اردل و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: توسعه کارگاه های تولید فرش دستبافت در چهارمحال وبختیاری ضروری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109285733761.jpg توسعه,کارگاه,های,تولید,فرش,دستبافت,در,چهارمحال,و,بختیاری,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی در همایش ملی فرش دستبافت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه کارگاه های تولید فرش دستبافت در چهارمحال وبختیاری ضروری است، اظهار داشت: هنر فرش بافی در میان بانوان این استان وجود دارد و باید از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال بهره گرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، کیار، اردل و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: فرش بافی یکی از مهمترین شغل ها در استان چهارمحال و بختیاری بوده است که باید از این ظرفیت برای ایجاد شغل در حال حاضر بهره گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار داشت: بیکاری یکی از مهمترین مشکلات در استان چهارمحال وبختیاری است که باید زمینه برای حل این مشکل فراهم شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های فارسان، کیار، اردل و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های چهارمحال و بختیاری نقش مهمی در ایجاد اشتغال در این استان دارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000