هدر اصلی
1396/04/24 16:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نیکزادی:

امکانات بالقوه استان کرمان مورد غفلت قرار گرفته اند

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، گفت: در مناطق امکانات بالقوه ای داریم که به خوبی از آنها استفاده نشده و نتوانسته ایم از این امکانات به درستی بهره مند شویم.
امکانات بالقوه استان کرمان مورد غفلت قرار گرفته اند نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، گفت: در مناطق امکانات بالقوه ای داریم که به خوبی از آنها استفاده نشده و نتوانسته ایم از این امکانات به درستی بهره مند شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108296676229.jpg امکانات,بالقوه,استان,کرمان,مورد,غفلت,قرار,گرفته,اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب الله نیکزادی در شورای توسعه و برنامه‌ریزی با اشاره به توزیع عادلانه اعتبارات بین شهرستان‌ها گفت: توسعه استان کرمان در سایه امنیت محقق می‌شود و امنیت مطلوبی در کرمان برقرار است.

 نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حساسیت های منطقه شرق استان کرمان به لحاظ امنیتی گفت: با وجود تلاش های نیروهای جان بر کف در منطقه نیاز است حضور نیروی های امنیتی به ویژه انتظامی در شرق استان تقویت شود.

نیکزادی ادامه داد: در مناطق امکانات بالقوه ای داریم که به خوبی از آنها استفاده نشده و نتوانسته ایم از این امکانات به درستی بهره مند شویم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: مسئولان و کارشناسان با حضور در مناطق مختلف استان از نزدیک مشکلات را شناسایی کنند تا توسعه سرعت بیشتری بگیرد.

به گزارش مهر،  نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، ظرفیت های گردشگری استان کرمان را مورد اشاره قرار داد و افزود: درآمد حاصل از گردشگری می تواند بیشتر از بخش کشاورزی باشد به شرط آنکه به زیرساخت ها و ظرفیت های استان توجه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet