آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی در دیدار با مدیر خاورمیانه شرکت چینی چاینا هوادونگ:

ایران همواره از توسعه مناسبات اقتصادی با کشور چین استقبال می‌کند

سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی همواره از توسعه مناسبات اقتصادی با کشور چین حمایت می‌کند.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 17:30
ایران همواره از توسعه مناسبات اقتصادی با کشور چین استقبال می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی همواره از توسعه مناسبات اقتصادی با کشور چین حمایت می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201707108556481730.jpg ایران,همواره,از,توسعه,مناسبات,اقتصادی,با,کشور,چین,استقبال,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شیلینگ رن مدیر دفتر خاورمیانه شرکت چینی (چاینا هوادونگ)  عصرامروز  (شنبه 24تیرماه) با مرتضی صفاریی نطنزی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار صفاری نطنزی با ابراز خرسندی از روند رو به رشد ارتباطات سیاسی و اقتصادی میان جمهوری اسلامی ایران و چین، گفت: مجلس شورای اسلامی همواره از توسعه مناسبات اقتصادی با کشور چین حمایت می کند و تصویب قانون حمایت از سرمایه گذاری خارجی در مجلس شورای اسلامی گامی مثبت در این راستا است.

همچنین در ادامه این دیدار شیلینگ رن، مدیردفتر خاورمیانه شرکت هوادونگ ضمن اظهار خشنودی از سفر به کشورمان، اظهار کرد: شرکتهای بسیاری در چین علاقمند به سرمایه‌گذاری در زمینه‌های تولید سنگ آهن و کنستانتره در معادن ایران هستند لذا امیدواریم مشکلات و موانع موجود در این زمینه با رایزنی های مستمر فی مابین مرتفع شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000