خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1396/04/24 21:23:38
سرویس اجتماعی
به نمایندگی ازکمیسیون بهداشت مجلس انجام شد؛

عیادت مره صدق از پزشک حادثه دیده شهرستان نیک شهر/ روند درمانی دکترقربانی قابل قبول است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از عیادت دکترقربانی پزشک حادثه دیده شهرستان نیک شهرخبرداد.
عیادت مره صدق از پزشک حادثه دیده شهرستان نیک شهر/ روند درمانی دکترقربانی قابل قبول است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از عیادت دکترقربانی پزشک حادثه دیده شهرستان نیک شهرخبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/104242.jpg عیادت,مره,صدق,از,پزشک,حادثه,دیده,شهرستان,نیک,شهر/,روند,درمانی,دکترقربانی,قابل,قبول,است Icana

سیامک مره صدق درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عیادت خود از پزشک حادثه دیده  اورژانس شاغل درشبکه بهداشت نیکشهر،گفت: دکترقربانی که به دلیل سانحه تصادف رانندگی درمحل خدمت خود درشهرستان نیکشهر دچارمصدومیت شده بود درحال حاضر دریکی از بیمارستان ها بستری و این اتفاق  باعث نگرانی تمامی جامعه پزشکی کشور شده است؛ زیرا وی از پزشکان موفق و با اخلاق هستند و مردم منطقه فعالیت این پزشک، از عملکرد دکترقربانی رضایت دارند.

نماینده کلیمیان درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دکترقربانی درحال گذراندن مراحل پایانی کارهای اداری طرح خود هستند، افزود: متاسفانه وی دریک حادثه رانندگی دچار مصدومیت شده ، به طوری که چندین مهره گردن وی شکسته است؛ البته خوشبختانه پس از بروز این حادثه وزارت بهداشت و تمامی سیستم های بهداشتی ودرمانی کشور از امکانات قابل قبول برای کمک رسانی به این پزشک استفاده کردند؛ ضمن اینکه بنده به نمایندگی از کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از دکتر قربانی عیادت کردم.

وی تصریح کرد: امیدوارم وی هرچه سریعتر سلامتی کامل خود را بدست آورد، البته لازم است از توجه ویژه وزارت بهداشت و درمان، سیستم اورژانس کشور و شخص وزیر بهداشت نسبت به پیگیری اقدامات درمانی برای این پزشک تشکر کنم، ضمن اینکه امیدواریم توجه ویژه به پزشکان فعال درمناطق محروم کشور تنها به این مورد محدود نشود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با یادآوری اینکه دکترقربانی درحال بازگشت ازمحل خدمت خود دچارسانحه رانندگی شدند؛ گفت: امیدواریم با درمان مناسب حداکثربهبودی را بدست آورند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکترقربانی پزشک اورژانس کشور که درشهرستان نیکشهر مشغول به فعالیت بود چندی پیش دچار حادثه رانندگی شد و برای اقدامات درمانی به تهران متقل شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet