هدر اصلی
1396/04/25 08:58:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بی‌مقدار:

وضع دریاچه ارومیه، اعتبارات و پروژه‎های آن رضایت بخش است

نماینده‎ مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: بهارستانی‌ها پیگیر وضعیت دریاچه‎ ارومیه و اعتبارات آن هستند.
وضع دریاچه ارومیه، اعتبارات و پروژه‎های آن رضایت بخش است نماینده‎ مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: بهارستانی‌ها پیگیر وضعیت دریاچه‎ ارومیه و اعتبارات آن هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100134226925.jpg وضع,دریاچه,ارومیه،,اعتبارات,و,پروژه‎های,آن,رضایت,بخش,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ شهاب‌الدین بی‌مقدار مطرح کرد:  بودجه اختصاص داده شده به منظور احیای دریاچه ارومیه در سال‎های گذشته بسیار کم بود و بودجه سال گذشته نیز اخیراً پرداخت شده است.

نماینده‎ مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وضع دریاچه و اعتبارات و پروژه‎های آن بر خلاف برخی سخنان رضایت بخش است و تونل سد کانی سیب به منظور انتقال آب به دریاچه نیز تکمیل شده است و همچنین طرح‎هایی نیز تا پایان شهریور اجرا خواهند شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم با اشاره به ارائه مصوبه‌ه‏ایی در صحن علنی مجلس در خصوص دریاچه ارومیه، گفت: تشکیل صندوق با سهامداری مردم و دولت طرحی بود که توسط بنده به صحن علنی مجلس ارائه شد و مورد استقبال رئیس سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت که جزئیات آن پس از تصویب در چارچوب حقوقی به سمع و اطلاع خواهد رسید.

به گزارش ایسنا؛ نماینده‎ مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فاضلاب‌ تبریز و شهرهای همجوار دریاچه نیز در حال ساخت و تکمیل هستند و به زودی خبرهای خوبی در حوزه‎ احیای دریاچه ارومیه خواهیم شنید و این نکته را نیز باید مد نظر داشت که احیاء و اقدامات در این راستا طبق امکانات انجام می‎گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet