هدر اصلی
1396/04/25 09:28:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_

در حوزه گردشگری شهرستان‌های شرقی می‌توان درآمدی بیش از کشاورزی داشت

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس گفت: در حوزه گردشگری استان کرمان از جمله شهرستان‌های شرقی می‌توانیم درآمدی بیش از کشاورزی داشته باشیم اما متاسفانه نمی‌توانیم از منافع متعلق به مردم استفاده کنیم و باید در بودجه منابعی برای استفاده از بخش گردشگری در نظر گرفته شود.
در حوزه گردشگری شهرستان‌های شرقی می‌توان درآمدی بیش از کشاورزی داشت نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس گفت: در حوزه گردشگری استان کرمان از جمله شهرستان‌های شرقی می‌توانیم درآمدی بیش از کشاورزی داشته باشیم اما متاسفانه نمی‌توانیم از منافع متعلق به مردم استفاده کنیم و باید در بودجه منابعی برای استفاده از بخش گردشگری در نظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102285606657.jpg در,حوزه,گردشگری,شهرستان‌های,شرقی,می‌توان,درآمدی,بیش,از,کشاورزی,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حبیب‌الله نیکزادی در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان با تشکر از توجه استاندار به توسعه شهرستان‌های شرق استان مطرح کرد: توسعه استان و شروع هر برنامه‌ای در سایه امنیت صورت می‌گیرد و شهرستان‌های شرقی یکی از نقاط حساس امنیتی شرق کشور هستند و درخواست داریم حضور نیروهای امنیتی به ویژه نیروی انتظامی در این منطقه بیشتر باشد.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی افزود: امکانات بالقوه‌ای در منطقه شرق استان وجود دارد که به فعلیت تبدیل نشده و نتوانسته‌ایم با ظرفیت کامل از امکانات خدادادی استفاده کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس دهم تصریح کرد: در حوزه گردشگری استان کرمان از جمله شهرستان‌های شرقی می‌توانیم درآمدی بیش از کشاورزی داشته باشیم اما متاسفانه نمی‌توانیم از منافع متعلق به مردم استفاده کنیم و باید در بودجه منابعی برای استفاده از بخش گردشگری در نظر گرفته شود. باید مدیران شهرستانی نگاه کلان داشته و دیدگاه‌های توسعه‌ای مدیران کل در راستای تدوین طرح‌های جامع در شهرستان‌ها موثر واقع شود.

در این جلسه دستگاه‌هایی از جمله میراث فرهنگی، صنعت، معدن و تجارت و ... خواستار تخصیص اعتبار در زمینه بازسازی آثار تاریخی و واحدهای صنعتی شدند که استاندار کرمان قول پیگیری داد.

به گزارش ایسنا؛ همچنین مصوب شد سازمان برنامه و بودجه استان کرمان برای انجام کامل پلاک گذاری دام ها 200 میلیون تومان برای جهاد کشاورزی جنوب و 200 میلیون تومان برای جهاد کشاورزی شمال استان اختصاص بدهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet