اربعین حسینی
1396/04/25 09:12:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظمی:

آمریکایی‌ها کوچکتر از آنند که برای ما تعیین تکلیف کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه «وزارت امور خارجه باید در مورد طرح وقیحانه آمریکایی‌ها در مورد حکومت ما موضع‌گیری کند» تاکید کرد: آمریکایی‌ها اگر دلشان برای دموکراسی می‌سوزد برای کشورهایی مثل عربستان فکری کند.
آمریکایی‌ها کوچکتر از آنند که برای ما تعیین تکلیف کنند عضو هیات رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه «وزارت امور خارجه باید در مورد طرح وقیحانه آمریکایی‌ها در مورد حکومت ما موضع‌گیری کند» تاکید کرد: آمریکایی‌ها اگر دلشان برای دموکراسی می‌سوزد برای کشورهایی مثل عربستان فکری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103304392236.jpg آمریکایی‌ها,کوچکتر,از,آنند,که,برای,ما,تعیین,تکلیف,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد کاظمی درباره اینکه طرح آشکارای تغییر حکومت در ایران از سوی آمریکا از نظر قوانین بین‌المللی و حقوقی دارای چه باری است مطرح کرد: آنها کوچک‌تر از آن هستند که بخواهند برای ما تعیین تکلیف کنند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت بزرگ ایران در یک حرکت و خیزش عمومی در سال ۵۷ انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و براساس اصول قانون اساسی و یک روش مبتنی بر دموکراسی و انتخابات آزاد، یک نظام حکومتی قابل قبول را در سطح بین‌المللی برپا کرده که براساس رای مردم اداره می شود.

وی خاطرنشان کرد: نظام آمریکا اگر خیلی دلش برای دموکراسی و مردم سالاری می سوزد، برای عربستان و برخی از این کشورهای عربی فکری کند که حکومت‌شان نه بر مبنای رای مردم بلکه بر مبنای استبداد، خودکامگی و میراث داری است.

به گزارش ایسنا؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «وزارت امور خارجه باید در این موضوع، موضع گیری داشته باشد» گفت: البته پاسخ ندادن به این یاوه‌گویی‌ها بهتر است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet