خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/04/25 10:06:04
سرویس استان ها
همتی:

بحث های اقتصادی تولید و اشتغال زمینه های فرهنگی نیاز دارند/تکنولوژی فضای مجازی باعث بالا بردن فرهنگ عمومی جامعه شده است

نماینده مردم سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی به فرهنگ و نقش موثر آن در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت:بحث های اقتصادی،تولید و اشتغال زمینه های فرهنگی می خواهد و تا این مهم ایجاد نشود ما نمی توانیم به توسعه اقتصادی،صنعتی و اجتماعی برسیم.
بحث های اقتصادی تولید و اشتغال زمینه های فرهنگی نیاز دارند/تکنولوژی فضای مجازی باعث بالا بردن فرهنگ عمومی جامعه شده است نماینده مردم سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی به فرهنگ و نقش موثر آن در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت:بحث های اقتصادی،تولید و اشتغال زمینه های فرهنگی می خواهد و تا این مهم ایجاد نشود ما نمی توانیم به توسعه اقتصادی،صنعتی و اجتماعی برسیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102276916146.jpg بحث,های,اقتصادی,تولید,و,اشتغال,زمینه,های,فرهنگی,نیاز,دارند/تکنولوژی,فضای,مجازی,باعث,بالا,بردن,فرهنگ,عمومی,جامعه,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛جلسه گروه علمی مشورتی دستگاه های عضو شورای فرهنگی عمومی استان سمنان با حضور نماینده مردم در مجلس، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولین در محل اداره فرهنگ و ارشاد برگزار گردید.

احمد همتی در این جلسه از مباحث فرهنگی بعنوان یک بحث تخصصی و گسترده و پیچیده یاد کرد و اظهار داشت: افراد متخصص باید در این حوزه وارد شوند ولی به دلیل همان گستردگی و پیچیدگی که دارد باید که یک دیدگاه فرابخشی هم برای آن قائل بشویم.

نماینده مردم سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی به فرهنگ و نقش موثر آن در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و اظهار داشت: از علائم تقویت اقتصاد مقامتی وجدان کاری، روحیه کار جمعی، مشورت در امور، پرهیز از دورویی، مثبت اندیشی، ترجیح دادن مسائل عمومی به مسائل فردی و ... می باشند که بسیاری از اینها به بحثهای اقتصادی مرتبط است

وی در ادامه تاکید کرد:بحث های اقتصادی، تولید، اشتغال و اقتصاد  زمینه های فرهنگی می خواهد و تا این ها فراهم نشود ما نمی توانیم به توسعه اقتصادی، صنعتی و اجتماعی برسیم.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم به تعادل و عدل در بازسازی یک جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: اگر ما بتوانیم عدالت و اعتدال را در جامعه نهادینه کنیم تازه قدم اول را برای فرهنگ سازی برداشته ایم و وقتی اینها مخصوصا عدالت نباشد، هرچه ما تلاش کنیم به نتیجه نخواهیم رسید.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی به ارتقای فرهنگی جامعه در این چند سال اشاره کرد و اظهار داشت: در انتخابات اخیر دیدیم طرفداران کاندیدها در کنار هم به رقابت مشغول بودند ولی تنش و اتفاق حاشیه سازی نیفتاد.اینها چشم انداز خوبی برای جامعه دارد و نشان می دهد مجموعه کشور متوجه شده اند که جامعه به آرامش و ثبات نیازمند است.

وی در ادامه تاکید کرد:در آرامش، فکرها و ایده ها بیشتر فعال و مطالعات بیشتر می شود و قطعا وقتی عدالت و اعتدال هم باشد جامعه به سمت خردورزی و ایمان پیش می رود و زمینه برای توسعه بیشتر فراهم می شود

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه استفاده از تکنولوژی فضای مجازی در زمینه‌های مختلف مؤثر و باعث بالا بردن فرهنگ عمومی جامعه شده است، اظهار کرد: خوشبختانه در عرض این چند سال فضای مجازی به سمت مطالب تحلیلی،منطقی،پرمحتوا و علمی سوق پیدا کرده است.

وی در ادامه بیان کرد:کشور ما هم از نظر تاریخی فرهنگ خوبی دارد و هم از نظر دینی دارای فرهنگ بالایی است ولی جایگاه فرهنگی کشور ما باید خیلی بالاتر از اینها باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet