هفته دفاع مقدس
1396/04/25 09:31:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طیار:

رشد اقتصادی مهمترین اولویت مجمع نمایندگان گلستان درمجلس است

نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری در کشور و استان گلستان، خاطرنشان کرد: توجه به رشد اقتصادی برای رفع مشکلات اشاره شده مهمترین اولویت مجمع نمایندگان این استان در مجلس است.
رشد اقتصادی مهمترین اولویت مجمع نمایندگان گلستان درمجلس است نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری در کشور و استان گلستان، خاطرنشان کرد: توجه به رشد اقتصادی برای رفع مشکلات اشاره شده مهمترین اولویت مجمع نمایندگان این استان در مجلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103674777585.jpg رشد,اقتصادی,مهمترین,اولویت,مجمع,نمایندگان,گلستان,درمجلس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قرجه طیار در مراسم معارفه و تکریم اعضای هیات رییسه جدید و قدیم دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان گنبدکاووس گفت: مجمع نمایندگان گلستان و مدیران ارشد استان با تعامل و همکاری متقابل، به دنبال رشد اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی و بیکاری جوانان هستند.

 نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به لایحه پیشنهادی دولت درخصوص منطقه آزاد تجاری اینچه برون گنبدکاووس، افزود: این لایحه که پیش از این در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصویب شده است، حداکثر تا یک ماه آینده درصحن علنی مجلس مطرح و رای گیری می شود.

طیار اضافه کرد: درصورت تصویب لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری اینچه برون جهش اقتصادی بزرگی در گلستان و گنبدکاووس ایجاد می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ایجاد چند هزار شغل برای جوانان را از دیگر مزایای ایجاد منطقه آزاد تجاری اینچه برون دانست و تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان گلستان درمجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای تصویب این لایحه انجام می دهند.

 نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، همچنین با تبریک به اعضای جدید هیات رییسه دفتر نمایندگی نظام مهندسی این شهرستان و قدردانی از زحمات هیات رییسه قدیم این تشکل، جامعه مهندسی را از پیشتازان در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دانست.

کیفیت ایمنی ساختمان ها در مناطق روستایی پایین است

به گزارش ایرنا در این مراسم معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در سخنانی با ابراز گله مندی از پایین بودن کیفیت ایمنی در بخش ساختمان بویژه در مناطق روستایی این شهرستان گفت: مهندسان باید با نظارت دقیق بر ساخت و سازها این نقص را رفع کنند.

عبدالقدیر کریمی افزود: پایین بودن کیفیت ایمنی ساخت و سازها یا به دلیل دخالت مالک برای کاهش هزینه و یا ضعف نظارتی مهندسان است که در هر صورت باید رفع شود.

وی افزود: امروز انتظار از جامعه مهندسی گنبدکاووس که از لحاظ کارشناسی درسطح بالایی در بین دیگر شهرستان های گلستان قرار دارند، توجه بیشتر به کیفیت و ایمنی ساختمان است.

کریمی حضور چهار نفر از مهندسان گنبدی در هیات رییسه سازمان نظام مهندسی گلستان را گواه روشنی بر ظرفیت بالای کارشناسی مهندسان این شهرستان دانست.

وی اضافه کرد: با توجه به این ظرفیت، مهندسان گنبدی بایستی پروژه های فنی و اقتصادی درحوزه ساخت و ساز در اختیار مهندسان بومی این شهرستان قرار گیرد.

وی همچنین با قدردانی از تلاش اعضای هیات رییسه قدیم دفتر نمایندگی نظام مهندسی گنبدکاووس و تبریک به اعضای جدید این تشکل، برلزوم حضور بیشتر جامعه مهندسی این شهرستان در معادلات سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet