هدر اصلی
1396/04/25 10:02:00
سرویس استان ها
زارعی:

اعتبارات شهرستان بویراحمد نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد رشد داشته است

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، گفت: در سال جاری اعتبارات شهرستان بویراحمد نسبت به سال گذشته ۴۰ میلیارد رشد داشته است.
اعتبارات شهرستان بویراحمد نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد رشد داشته است نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، گفت: در سال جاری اعتبارات شهرستان بویراحمد نسبت به سال گذشته ۴۰ میلیارد رشد داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg اعتبارات,شهرستان,بویراحمد,نسبت,به,سال,گذشته,۴۰,درصد,رشد,داشته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلام‌محمد زارعی در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بویراحمد افزود: این اعتبارات از محلهای مختلف همچون دو سوم اعتبارات استانی نفت و تملک دارایی‌ها اختصاص یافته است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: با تخصیص اعتبارات سایر منابع همچون ماده ۱۸۰ و ارتقای شاخصها و اعتبارات ورزش بودجه قابل قبولی به شهرستان اختصاص می یابد.

زارعی تصریح کرد: اعتبارات ملی اختصاص یافته به شهرستان بویراحمد مطلوب است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، پیشرفت و توسعه استان را نیازمند تعامل بهتر مدیران ارشد استان و مجمع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دانست.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، افزود: دغدغه همه مدیران و مسئولان و نمایندگان باید پیشرفت همه استان باشد و در این راستا توجه به اخلاق از جمله در مناسبات سیاسی و اجتماعی یک ضرورت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet