هدر اصلی
1396/04/25 10:04:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیضی:

۷ مرکز جامع سلامت روستایی در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، گفت: در ماه‌های آینده هفت مرکز جامع سلامت روستایی در شهرستان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.
۷ مرکز جامع سلامت روستایی در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، گفت: در ماه‌های آینده هفت مرکز جامع سلامت روستایی در شهرستان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104560400567.jpg ۷,مرکز,جامع,سلامت,روستایی,در,اردبیل,به,بهره‌برداری,می‌رسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد فیضی تصریح کرد: این مراکز شامل مرکز جامع سلامت روستایی شام اسبی، رضی آباد، آقا باقر، سلطان‌آباد، صومعه، حمل آباد و خیارک است.

 نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، افزود: طی بازدید به عمل آمده از این مراکز مشخص شد پیشرفت فیزیکی همگی هفت مرکز مطلوب بوده و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با تأکید به ایجاد بخش‌های مختلف آزمایشگاه، دندان‌پزشکی، مامایی و داروخانه و همچنین حضور پزشکان شیفت ابراز امیدواری کرد این مراکز نیاز روستاهای ذکر شده به خدمات درمانی را مرتفع سازد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تأکید کرد: توسعه متوازن خدمات درمانی از جمله اهداف مسئولان است و در این راستا طی سال‌های گذشته گام‌های مؤثری برداشته شده است.

به گزارش مهر،  نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، افزود: مراکز جامع سلامت یکی از راهکارهای مطلوب طرح تحول نظام سلامت جهت پاسخ به نیازهای درمانی و بهداشتی در مناطق محروم است که می‌تواند از میزان سفر و رفت‌وآمد به شهرها جهت دریافت خدمات بکاهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet