اربعین حسینی
1396/04/25 11:13:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بدری:

کابینه دوازدهم بهبود معیشت مردم را در دستورکار قرار دهد

نماینده مردم اردبیل،نیر ،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت دوازدهم با برنامه ریزی مناسب و کار و تلاش بیشتر باید معیشت مردم را بهبود بخشیده و کارآمدتر از گذشته به فکر اشتغال و کارآفرینی در کشور باشد.
کابینه دوازدهم بهبود معیشت مردم را در دستورکار قرار دهد نماینده مردم اردبیل،نیر ،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت دوازدهم با برنامه ریزی مناسب و کار و تلاش بیشتر باید معیشت مردم را بهبود بخشیده و کارآمدتر از گذشته به فکر اشتغال و کارآفرینی در کشور باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107393739266.jpg کابینه,دوازدهم,بهبود,معیشت,مردم,را,در,دستورکار,قرار,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری افزود: ساماندهی وضعیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در دولت دوازدهم باید بیشتر مورد توجه قرارگرفته و این کار در صورتی محقق خواهد شد که ترکیب کابینه کارآمدتر و قوی تر از کابینه قبلی باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دغدغه اصلی مردم اشتغال، تولید و معیشت است افزود: با هم‌افزایی، مدیریت جهادی، همراهی و برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده می‌توان دغدغه‌های جامعه را برطرف کرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس آغاز به کار دولت دوازدهم را پایان‌بخش نزاع‌ها و تخریب‌ها دانست و افزود: همه نهادها و گروههای سیاسی با اتحااد ویکدلی در موفقیت دولت در ابعاد مختلف کمک کرده تا شاهد اقتدار و پیشرفت در کشور باشیم.

بدری تحقق اجرای حقوق شهروندی در کشور را یادآور شد وافزود:تک تک افرادی که به رییس‌جمهور منتخب رای دادند و چه افرادی که به رئیس جمهور رای ندادند باید از حقوق شهروندی مساوی برخوردار باشند.

وی افزود: لازمه تحقق حقوق شهروندی این است که رییس‌جمهور منتخب رییس‌جمهور همه ملت ایران باشد.

بدری گشایش فضای باز سیاسی را در دولت روحانی یادآور شد وافزود: دولت دوازدهم باید بیش از گذشته فضای نقد و انتقاد را بازتر کند تا نقایص، ایرادات و کاستی‌های سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌ها مبتنی بر نظر همه ایرانیان، برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، استفاده از نظرات و دیدگاه‌های مختلف در دستگاه‌های اجرایی را در بالندگی کشور موثر دانست و افزود: در بین جریان های سیاسی متخصصان و کارشناسان زبده و زبردستی هستند که باید در عمل در مناصب اجرایی از آنان استفاده شود.

نماینده مردم اردبیل،نیر ،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، شعار اعتدال گرایی را در تلطیف فضای سیاسی کشور یادآور شد وافزود:شعار اعتدال‌گرایی به این معناست که ضمن جلوگیری از افراط وتفریط در کشور از نیروها و جریان‌های سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا در مدیریت ها استفاده شود.

به گزارش ایرنا، مراسم تحلیف دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران 14 مردادماه برگزار می شود و پس از آن اعضای کابینه دولت دوازدهم برای اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet