هفته دفاع مقدس
1396/04/25 11:31:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امینی‌فرد مطرح کرد؛

بررسی موضوع منع تبلیغات محصولات آسیب‌رسان در کمیسیون بهداشت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیته‌ای در کمیسیون بهداشت مسئول بررسی موضوع منع تبلیغات محصولات آسیب‌رسان شده است.
بررسی موضوع منع تبلیغات محصولات آسیب‌رسان در کمیسیون بهداشت عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیته‌ای در کمیسیون بهداشت مسئول بررسی موضوع منع تبلیغات محصولات آسیب‌رسان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201701105364495941.jpg بررسی,موضوع,منع,تبلیغات,محصولات,آسیب‌رسان,در,کمیسیون,بهداشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدنعیم امینی‌فرد با اشاره به تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون بهداشت و درمان برای بررسی منع تبلیغات محصولات آسیب‌رسان گفت: طرح مزبور از سال گذشته در کمیسیون بهداشت و درمان مطرح شده است.

نماینده مردم  ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایرادات مربوط به منع تبلیغات محصولات آسیب‌رسان در آخرین جلسه کمیسیون بهداشت و درمان بررسی شد، ادامه داد: شورای نگهبان برای انجام پاره‌ای اصلاحات این طرح را به هیئت رئیسه و این هیئت هم به کمیسیون بهداشت و درمان ارجاع داده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تشکیل کمیته‌ای برای بررسی تخصصی این موضوع خاطر نشان کرد: کمیته مذکور باید اشکالات وارد شده به طرح را حل و فصل کند چرا که اگر ایرادات شورای نگهبان به این طرح برطرف نشود امکان رد شدن آن وجود دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet