هدر اصلی
1396/04/25 12:07:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بابا حیدری:

گفت و گو پایه مردم سالاری است/مناظرات دانشجویی، فرهنگ گفت وگو را بدون تخریب دیگران محقق می کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: برگزاری مناظرات دانشجویی از آرزوهای همگان بود تا فرهنگ گفت‌وگو در ابعاد مختلف بدون تخریب دیگران محقق شود.
گفت و گو پایه مردم سالاری است/مناظرات دانشجویی، فرهنگ گفت وگو را بدون تخریب دیگران محقق می کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: برگزاری مناظرات دانشجویی از آرزوهای همگان بود تا فرهنگ گفت‌وگو در ابعاد مختلف بدون تخریب دیگران محقق شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106137158805.jpg گفت,و,گو,پایه,مردم,سالاری,است/مناظرات,دانشجویی،,فرهنگ,گفت,وگو,را,بدون,تخریب,دیگران,محقق,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی کاظمی باباحیدری در آیین تجلیل از برگزیدگان ششمین دوره مناظره دانشجویان، با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی پس از پیروزی انقلاب فعالیت خود را شروع کرده است، مطرح کرد: این نهاد در تمام زمینه‌ها بی‌حاشیه، بسیار دقیق و علمی پیش رفته و در نهایت اقداماتی موثر و موفق داشته است.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: خبرگزاری‌های فعال جهاد دانشگاهی نیز اخباری صادقانه و شفاف منعکس می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم تصریح کرد: برگزاری مناظرات دانشجویی از آرزوهای همگان بود تا فرهنگ گفت و گو در ابعاد مختلف بدون تخریب دیگران محقق شود.

کاظمی باباحیدری ادامه داد: این امر در ایام انتخابات و مناظرات انتخاباتی بسیار موثر و سازنده خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم تأکید کرد: این دوره از مناظرات با کیفیت مطلوب‌تر برگزار شد و در موضوعاتی همانند عدالت، حقوق شهروندی، اعتدال و مفاسد اقتصادی که در جامعه به یک درد تبدیل شده است، گفت و گو شده است.

وی آغاز این مناظرات توسط جهاد دانشگاهی با حضور اساتید استان به عنوان داور را حرکت بسیار مطلوبی دانست و عنوان کرد: امید که این فعالیت آنقدر نهادینه شود تا علاوه بر مجامع علمی در عرصه‌های عمومی وارد شود و روزی برسد که بتوان به راحتی و بدون دغدغه از موضوعات مختلف در ایامی همانند انتخابات سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا؛ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: گفت و گو پایه مردم سالاری است و جهاد دانشگاهی در تحقق بیشتر این امر بوسیله برگزاری مناظرات دانشجویی مفید و موثر خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet