هفته دفاع مقدس
1396/04/25 12:15:20
سرویس صحن
الماسی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

لزوم استفاده از ظرفیت زنان در کابینه دولت دوازدهم جهت امیدافزایی اجتماعی

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه زنان همراهان همیشگی دولت تدبیر و امید بودند گفت: رئیس جمهور از زنان در کابینه دوازدهم جهت شکوفایی و امیدافزایی اجتماعی استفاده کند.
لزوم استفاده از ظرفیت زنان در کابینه دولت دوازدهم جهت امیدافزایی اجتماعی عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه زنان همراهان همیشگی دولت تدبیر و امید بودند گفت: رئیس جمهور از زنان در کابینه دوازدهم جهت شکوفایی و امیدافزایی اجتماعی استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103930838638.jpg لزوم,استفاده,از,ظرفیت,زنان,در,کابینه,دولت,دوازدهم,جهت,امیدافزایی,اجتماعی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  سکینه الماسی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت روز بهزیستی گفت: رئیس جمهور از ظرفیت زنان در کابینه دوازدهم جهت شکوفایی کشور و امیدافزایی باید استفاده کند ، زیرا زنان همراهان همیشگی دولت تدبیر و امید بوده اند.

نماینده کنگان، جم، عسلویه و دیر در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نفت گفت: استفاده هوشمندانه از برکات برجام اقدام مناسبی بوده اما در راستای ابلاغ و اجرای ماده 47 قانون برنامه ششم توسعه در خصوص استفاده از پیمانکاران و بکارگیری نیروهای بومی نیز دستورات لازم ابلاغ شود.

وی در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم استان بوشهر علاوه بر تحمل گرما در مدت اخیر به دلیل اجرایی شدن قانون محیط زیستی دریا برای 2 ماه صیادان و شهروندان با مشکل درآمدی دست و پنجه نرم می کنند، لذا تدابیری از جمله بیمه بیکاری این افراد برقرار شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: سال کاشت مجددا آغاز شده اما مصوبات استان بوشهر به نتیجه نرسیده است؛ از این رو افزایش پوشش بیمه محصولات کشاورزی، پرداخت طلب کشاورزان، خسارت و دیرکرد کشاورزان، احداث سدهای تغذیه ای جدید به دلیل خشکسالی و پرداخت خسارت سیل زدگان در اولویت قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet