خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1396/04/25 14:17:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کیان پور:

دولت در انتخاب وزرا از مدیران عملگرا و میدانی بهره ببرد

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس جمهور باید برای انتخاب کابینه دوازدهم در کنار تجربه و کارآزموده بودن افراد به جوانگرایی نیز توجه ویژه داشته باشد.
دولت در انتخاب وزرا از مدیران عملگرا و میدانی بهره ببرد نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس جمهور باید برای انتخاب کابینه دوازدهم در کنار تجربه و کارآزموده بودن افراد به جوانگرایی نیز توجه ویژه داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104779355879.jpg دولت,در,انتخاب,وزرا,از,مدیران,عملگرا,و,میدانی,بهره,ببرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجید کیان پور با بیان اینکه بسیاری از وزاری فعلی تنها مدیران تئوری بوده اند گفت: دولت باید برای گزینش کابینه دوازدهم در کنار مدیران تئوریسین به مدیران میدانی هم فرصت کار بدهد.

 نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جوانگرایی به هیچ عنوان در تضاد با حذف افراد متخصص و با سابقه نیست بلکه این افراد می توانند در کنار جوانان به آن ها مشاوره دهند و به نوعی راه را برای پرورش نیروهای مستعد هموار سازند . 

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: متاسفانه در خصوص پرورش مدیران نسل 2 و 3 بعد از انقلاب تاکنون اقدامات مثمرثمری صورت نگرفته و دولت دوازدهم می تواند در این کار پیش قدم باشد. 

به گزارش مهر، نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: انتخاب مجدد افرادی خاص که زمانی دستاوردهای خوبی را بر جای گذاشته‌اند، باعث سلب اعتماد به نفس جوانان خواهد شد و این مهم می تواند در پرورش نیروهای جوان در آینده مشکلاتی را به وجود بیاورد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet