اربعین حسینی
1396/04/25 14:20:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خدری:

قرارداد توتال اقتصاد کشور را متحول می کند

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، گفت: قرارداد نفتی جمهوری اسلامی ایران با شرکت توتال فرانسه تحول خوبی در صنعت نفت و اقتصاد کشور ایجاد خواهد کرد.
قرارداد توتال اقتصاد کشور را متحول می کند نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، گفت: قرارداد نفتی جمهوری اسلامی ایران با شرکت توتال فرانسه تحول خوبی در صنعت نفت و اقتصاد کشور ایجاد خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103262708001.jpg قرارداد,توتال,اقتصاد,کشور,را,متحول,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالحمید خدری افزود: بر همه بندهای این قرارداد اشراف کامل دارم و هیچ ضرری به ایران وارد نمی‌کند و در هر جلسه ای نیاز باشد آمادگی دارم مزیت و برتری هایی این قرارداد برای را بیان کنم.

 نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: از موافقان این طرح در مجلس بودم و حتی در روز رای گیری مطالبی برای دفاع از قرارداد آماده کردم اما در قرعه کشی برای سخنرانی دفاعی از این قرارداد قرعه به نامم نیفتاد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: با وجود اینکه مخالفان این طرح در مجلس طرح سه فوریتی برای تعلیق آن ارایه کردند اما رای کمی آورد و از دستور کار مجلس خارج شد.

وی با بیان اینکه عده ای می گویند قرارداد بسته شده نفعی برای کشور ندارد، افزود: بطور قطع هر شرکتی قصد سرمایه‌گذاری در هر نقطه ای داشته باشد دنبال منفعت است اما این طرح تا زمانی که به بهره برداری برسد یک ریال هزینه برای ایران ندارد.

به گزارش ایرنا،  نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: این قرارداد در حالیکه هیچ ضرری به کشور نمی رساند معلوم نیست چرا عده ای بر آشفته می شوند و با این قرارداد چه منافعی را از دست خواهند داد؟

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet