هدر اصلی
1396/04/25 14:36:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجبی:

اولویت کاری دولت دوازدهم را اقتصاد، سیاست و فرهنگ می دانیم

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، گفت: حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، اهمیت زیادی دارند و اولویت کاری دولت دوازدهم را پرداختن مطلوب به همه این حوزه ها می‌دانیم.
اولویت کاری دولت دوازدهم را اقتصاد، سیاست و فرهنگ می دانیم نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، گفت: حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، اهمیت زیادی دارند و اولویت کاری دولت دوازدهم را پرداختن مطلوب به همه این حوزه ها می‌دانیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109335061133.jpg اولویت,کاری,دولت,دوازدهم,را,اقتصاد،,سیاست,و,فرهنگ,می,دانیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرج الله رجبی افزود: حوزه سیاسی، حوزه‌ای است که مخالفان دولت با فضاسازی تلاش می کنند که دولت آینده را زمینگیر کنند و از این رو، باید به طور جدی مورد توجه باشد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: از سوی دیگر مردم ایران نشان داده اند که حتی در زمانی که از نظر اقتصادی و معیشتی فشار زیادی را تحمل می کنند به مسائل فرهنگی و سیاسی هم اهمیت می دهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما معتقدیم که رئیس جمهوری باید کابینه ای را برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کند که وزیران پیشنهادی با اهداف و برنامه های رئیس جمهوری هماهنگی مطلوبی داشته باشند.

وی اظهار کرد: افرادی که به عنوان عضو کابینه دوازدهم معرفی می شوند باید انگیزه های بسیار قوی برای خدمت در چارچوب برنامه های اعلامی رئیس جمهوری داشته باشند تا این که با وجود فشارهای بیرونی، کارها را با شجاعت دنبال کنند.

رجبی گفت: در حوزه اقتصادی نیز نیازمند افرادی هستیم که برنامه های اثربخش را عملیاتی کنند و حال آن که این برنامه ها ممکن است برای آنها هزینه در پی داشته باشد اما برای مردم مفید باشد.

وی اظهار کرد: همه می دانند که در انتخابات سال 96 ، جریان موافق دولت عمدتاً توسط گروه های اصلاح طلب هدایت می شد و اصلاح طلبان با شناخت اهداف و انتظارات ملت تلاش کردند که راه پاسخگویی مناسب به این انتظارات با رای به دکتر حسن روحانی هموار شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: این سخن به معنای سهم خواهی نیست بلکه تاکید بر این موضوع است که کابینه دوازدهم باید توانمند و همراه با برنامه های دولت جدید باشد تا بتواند گام های اثربخشی در پاسخ به انتظارات مردم بردارد.

وی اظهار کرد: در دولت یازدهم، انتظار ما این بود که نیروهای خسته و ناهماهنگ با دولت در سطح استان ها نیز جای خود را به نیروهای قوی و هماهنگ بدهند و امروز نیز این انتظار وجود دارد که این مطالبه در دولت دوازدهم عملیاتی شود.

به گزارش ایرنا،  نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در دوره دولت دوازدهم در استان فارس نیز نیازمند نگاه نو و مبتنی بر ضرورت های امروز و توقع های مردم از دولتی هستیم که قرار است روی کار بیاید و انتظار است که تحولی را ایجاد کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet