هدر اصلی
1396/04/25 14:54:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی‌بابایی:

اعضای کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی خواهان دیدار با رییس جمهوری هستند

رییس کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با رییس جمهوری گفت: اعضای این کمیته خواهان دیدار و گفت و گو با رییس جمهوری درمورد ویژگی های اعضای دولت دوازدهم هستند.
اعضای کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی خواهان دیدار با رییس جمهوری هستند رییس کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با رییس جمهوری گفت: اعضای این کمیته خواهان دیدار و گفت و گو با رییس جمهوری درمورد ویژگی های اعضای دولت دوازدهم هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100063706708.jpg اعضای,کمیته,تعامل,فراکسیون,نمایندگان,ولایی,خواهان,دیدار,با,رییس,جمهوری,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی اظهار کرد: در جلسه اعضای این کمیته که عصر امروز برگزار می شود درخواست دیدار با رییس جمهوری بررسی می شود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، محور درخواست دیدار با رییس جمهوری را تشکیل دولت آینده بیان کرد و یادآور شد: در این دیدار خواهیم گفت که ما خواهان چه دولتی هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان این که معیار ما برای دولت آینده کارآمدی، بدون حاشیه بودن و کار کردن برای مردم است، تصریح کرد: دولت آینده باید دولتی بدون حاشیه و توانمند باشد.

به گزارش ایرنا، اعضای 15 نفره کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با رییس جمهوری چهارشنبه گذشته و اعضای هیات رییسه آن روز گذشته انتخاب شدند.

در جلسه روز گذشته کمیته تعامل، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به عنوان رئیس و محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و علی ادیانی نماینده قائمشهر به عنوان نواب اول و دوم رئیس این کمیته برگزیده شدند.

محمد مهدی مفتح نیز سخنگو و جبار کوچکی نژاد دبیر این کمیته شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet