هدر اصلی
1396/04/25 15:23:12
سرویس اجتماعی
هاشمی خبر داد:

دوشنبه زمان بازدید اعضای فراکسیون غذا و دارو از شرکت دارویی سیناژن

رئیس فراکسیون غذا و دارو در مجلس دهم از بازدید اعضای این فراکسیون از شرکت دارویی سیناژن خبر داد.
دوشنبه زمان بازدید اعضای فراکسیون غذا و دارو از شرکت دارویی سیناژن رئیس فراکسیون غذا و دارو در مجلس دهم از بازدید اعضای این فراکسیون از شرکت دارویی سیناژن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705108768799348.jpg دوشنبه,زمان,بازدید,اعضای,فراکسیون,غذا,و,دارو,از,شرکت,دارویی,سیناژن Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری دستور کار فراکسیون غذا و دارو مجلس، افزود: قرار است فردا دوشنبه (26 تیرماه) اعضای این فراکسیون به همراه تعدادی از نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از شرکت دارویی سیناژن بازدید کنند.

نماینده مردم شایهن دژ، تکاب و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: فراکسیون غذا و دارو دو دعوت از شرکت سیناژن و بنیاد برکت داشت که قصد داریم بعد از بازدید از سیناژن، از بنیاد برکت بازدید کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: بر این اساس تلاش داریم تا از واحدهای تولیدی صنعتی دارو وغذا بازدید کرده تا از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفته و به دنبال رفع دغدغه های مسئولان این شرکت برای بهبود عملکرد آنها داشته باشیم.

رئیس فراکسیون غذا و دارو در مجلس دهم، گفت: شرکت سیناژن، پیشرو در تکنولوژی های جدید در دارو است که میزان قابل توجهی صرفه جویی ارزی ایجاد کرده ،  ضمن اینکه بازار مصرف نیز دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet