خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1396/04/25 17:13:30
سرویس اقتصادی
امروز در کمیسیون عمران مجلس صورت گرفت؛

حمایت بیشتر از حمل و نقل هوایی با اعمال برخی معافیت های مالیاتی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: جلسه بعد این لایحه جمع بندی می شود.
حمایت بیشتر از حمل و نقل هوایی با اعمال برخی معافیت های مالیاتی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: جلسه بعد این لایحه جمع بندی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/56112.jpg حمایت,بیشتر,از,حمل,و,نقل,هوایی,با,اعمال,برخی,معافیت,های,مالیاتی Icana

صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار امروز یک شنبه(25 تیرماه) کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه ادامه رسیدگی به لایحه مالیات بر ارزش افزوده صورت گرفت.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مواد مورد بررسی در خصوص لایحه مالیات بر ارزش افزوده در خصوص برخی معافیت ها در ناوگان حمل و نقل هوایی، زمینی و ریلی بوده است، افزود: در این جلسه حمایت بیشتر از حمل و نقل هوایی مورد تاکید نمایندگان قرار گرفت.

وی ادامه داد: موضوعی که در لایحه دولت در خصوص مالیات بر ارزش افزوده دیده نشده بود حمل و نقل داخلی بود که با موافقت نمایندگان برخی معافیت ها برای این موضوع لحاظ شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مقرر شد جمع بندی این لایحه به جلسه بعدی کمیسیون عمران مجلس موکول شود تا تمام پیشنهادات نمایندگان مورد بررسی واقع شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet