هفته دفاع مقدس
1396/04/26 07:50:00
سرویس سیاسی
آزادی خواه:

آمریکا به دنبال معادله برد- باخت در برجام است/ تغییر موضع ترامپ در قبال توافق هسته ای

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد آمریکا در اجرای دوساله برجام گفت: آمریکا بازی برد- باخت در برجام دارد این در حالی است که از ابتدا توافق بر برد-برد بوده است.
آمریکا به دنبال معادله برد- باخت در برجام است/ تغییر موضع ترامپ در قبال توافق هسته ای عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد آمریکا در اجرای دوساله برجام گفت: آمریکا بازی برد- باخت در برجام دارد این در حالی است که از ابتدا توافق بر برد-برد بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104303088454.jpg آمریکا,به,دنبال,معادله,برد-,باخت,در,برجام,است/,تغییر,موضع,ترامپ,در,قبال,توافق,هسته,ای Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دومین سالگرد اجرای برجام عملکرد آمریکا را در این باره ارزیابی کرد و اظهار داشت: با روی کار آمدن ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، خشونت و بی تدبیری بی معنایی از این کشور در جریان اجرای برجام شاهد هستیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: درابتدا ترامپ  بحث پاره کردن سند برجام را مطرح کرد و شاهد بی حرمتی اصل سند توافق هسته ای بودیم اما در نهایت رئیس جمهور آمریکا به این نتیجه رسید که فرآیند اجرای برجام را با دقت بیشتری دنبال کند.

وی گفت: با این حال مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا این کشور اتفاقاتی را رقم زدند و تحریم های جدیدی را علیه جمهوری اسلامی شکل دادند که ادامه برجام را با اما و اگر مواجه کردند، با این حال ما از ابتدای آغاز اجرای برجام می دانستیم آمریکایی ها بدعهدی خواهند داشت و همین اتفاق رخ داد.

آزادی‌خواه تاکید کرد: اما برجام سند بین المللی و قانونی است که انتظار می رود همه به آن احترام بگذارند و از اجرای آن دفاع کنند، در این شرایط ایران تا زمانی به برجام عمل می کند که منتج به نتیجه برد-برد شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اما رفتار آمریکایی ها حاکی از بازی برد- باخت است که در چنین شرایطی جمهوری اسلامی نباید به این روند ادامه دهد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: اگر آمریکا به روند بدعهدی خود ادامه دهد و خواهان حذف واضافه مفاد برجام باشد بایددر مقابل آن موضع قاطع گرفت و از حقوق ملت مردانه دفاع و از نفوذ دشمن جلوگیری کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet