هدر اصلی
1396/04/25 17:16:36
سرویس سیاسی
پارسایی در تشریح نشست هیات رئیسه کمیسیون اصل نود:

احتمال اخذ استفساریه از صحن برای تعیین شیوه حسابرسی از صدا و سیما و بانک مرکزی

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصل نودم قانون اساسی گفت: احتمالا برای تعیین شیوه حسابرسی از صدا و سیما و بانک مرکزی باید استفساریه‌ای در صحن مجلس اخذ شود.
احتمال اخذ استفساریه از صحن برای تعیین شیوه حسابرسی از صدا و سیما و بانک مرکزی عضو هیات رئیسه فراکسیون اصل نودم قانون اساسی گفت: احتمالا برای تعیین شیوه حسابرسی از صدا و سیما و بانک مرکزی باید استفساریه‌ای در صحن مجلس اخذ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103483464985.jpg احتمال,اخذ,استفساریه,از,صحن,برای,تعیین,شیوه,حسابرسی,از,صدا,و,سیما,و,بانک,مرکزی Icana

بهرام پارسایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسه هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، اظهار داشت: در این جلسه راجع به صدا و سیما و بانک مرکزی بحث شد که این دو پرونده چندین سال است در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مفتوح است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راجع به نحوه بازرسی از بانک مرکزی و صدا و سیما اختلاف نظرهایی وجود دارد، گفت: صدا و سیما و بانک مرکزی یک شیوه را در مورد حسابرسی مطرح می‌کنند که نظر کمیسیون اصل نودم قانون اساسی به شیوه دیگری است.

پارسایی متذکر شد: در این جلسه تقریبا به جمع بندی رسیده‌ایم زیرا قانون در این زمینه صراحت دارد ولی با توجه به شبهاتی که به وجود آمده، احتمال اینکه از مجلس استفساریه گرفته شود، وجود دارد.

وی افزود: به این نتیجه رسیدیم که در این زمینه از صحن مجلس استفساریه گرفته شود ولی پیش از آن باید در جلسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی موضوع مطرح شود و برای نحوه حسابرسی از بانک مرکزی و صدا و سیما باید استفساریه شود.

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصل نودم قانون اساسی گفت: در مورد حج قبلا جلسه‌ای را برگزار کردیم و پیرو آن مکاتباتی با سازمان حج و زیارت انجام می‌شود و پس از پاسخ آن‌ها، کمیسیون نظر خود را در خصوص موضوع حج اعلام می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet