هدر اصلی
1396/04/25 18:25:36
سرویس اقتصادی
حسنوند خبر داد:

ارسال متن قرارداد ایران و توتال به مجلس/فردا نشست فوق العاده هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی برای بررسی این قرارداد

رییس کمیسیون انرژی مجلس، از ارسال متن قرارداد ایران و توتال به مجلس شورای اسلامی و بررسی آن در کمیته کمیسیون انرژی خبر داد.
ارسال متن قرارداد ایران و توتال به مجلس/فردا نشست فوق العاده هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی برای بررسی این قرارداد رییس کمیسیون انرژی مجلس، از ارسال متن قرارداد ایران و توتال به مجلس شورای اسلامی و بررسی آن در کمیته کمیسیون انرژی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106712960085.jpg ارسال,متن,قرارداد,ایران,و,توتال,به,مجلس/فردا,نشست,فوق,العاده,هیئت,عالی,نظارت,بر,منابع,نفتی,برای,بررسی,این,قرارداد Icana

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی قرارداد ایران و توتال در کمیسیون انرژی و صحن علنی مجلس، گفت: پس از توضیحات جامع وزیر به مجلس روز چهارشنبه هفته گذشته جلسه هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی تشکیل شد که اعصای هیئت نظرات و دیدگاه های خود را نسبت به این قرارداد مطرح کردند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، افزود:همچنین در این نشست قوانینی که مرتبط با این موضوعات بوده و گزارش سالانه که باید به مقام معظم رهبری تقدیم شود، بررسی شد.

حضور نمایندگان هیئت عالی نظارت بر قراردادهای نفتی در شرکت ملی نفت برای بررسی قرارداد

حسنوند با بیان اینکه در این نشست مقرر شد که وزیر نفت هرچه سریعتر قرارداد با توتال را به مجلس ارسال کند، ادامه داد: آقای زنگنه این قرارداد را به مجلس ارسال کرده و در اسرع وقت در اختیار کمیسیون انرژی قرار می گیرد که کمیسیون نیز کمیته ای از افرادی را که تخصص حقوقی، مال و فنی دارند را مشخص کرده که این افراد قرارداد را بررسی کرده تا  نظر قطعی به رییس مجلس اعلام شود.

وی یادآور شد: برخی نمایندگان هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی در شرکت ملی نفت حاضر شده و این قرارداد را مورد بررسی و نظارت قرار می دهند تا در چارچوب قوانین بررسی شود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان از نشست فوق العاده هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی در روز دوشنبه خبر داد و تصریح کرد: نتایج این بررسی به اطلاع رئیس مجلس، اعضای کمیسیون انرژی و صحن علنی می رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet