خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/04/25 17:59:34
سرویس اقتصادی
زارع نشست کمیسیون اقتصادی مجلس را تشریح کرد:

تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
تصویب تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/84740.jpg تصویب,تحقیق,و,تفحص,از,نحوه,واگذاری,پالایشگاه,کرمانشاه,به,بخش,خصوصی Icana

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:در نشست امروز اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور نمایندگان استان کرمانشاه و پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی تقاضای تعدادی از نمایندگان در خصوص تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی به استناد ماده 214آیین ­نامه داخلی مجلس، بررسی شد.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بعد از اظهارات مصری نماینده مردم کرمانشاه و فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب و بحث های کارشناسی در خصوص تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه، رای گیری در این رابطه انجام شد و این تحقیق و تفحص مصوب شد.

گزارش عملکرد مدیر منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) 

زارع گفت:نویدی مدیر منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) درخصوص عملکرد این منطقه گزارشی به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در گزارش مدیر منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بر این نکته تاکید شد در صورت حمایت و رفع مسائل اقتصادی می توان از ظرفیت های اقتصادی بیشتری در این رابطه استفاده کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet