هدر اصلی
1396/04/25 18:58:04
سرویس اقتصادی
قره‌خانی نشست امروز کمیسیون انرژی را تشریح کرد:

بررسی چگونگی نظارت بر وزارتخانه های زیربط در اجرای برنامه ششم/لزوم پایبندی وزرای دولت دوازدهم به تحقق برنامه

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش گفت:شیوه اجرای برنامه ششم توسعه توسط وزارتخانه های ذیربط و همچنین نظارت کمیسیون بر نحوه اجرای این برنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بررسی چگونگی نظارت بر وزارتخانه های زیربط در اجرای برنامه ششم/لزوم پایبندی وزرای دولت دوازدهم به تحقق برنامه سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش گفت:شیوه اجرای برنامه ششم توسعه توسط وزارتخانه های ذیربط و همچنین نظارت کمیسیون بر نحوه اجرای این برنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg بررسی,چگونگی,نظارت,بر,وزارتخانه,های,زیربط,در,اجرای,برنامه,ششم/لزوم,پایبندی,وزرای,دولت,دوازدهم,به,تحقق,برنامه Icana

اسدالله قره خانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: مقرر شده بود وزیر نیرو در نشست امروز کمیسیون انرژی حضور یابد و به سوالات برخی نمایندگان پاسخ دهد که با توجه به اینکه نمایندگان از سوالات خود منصرف شدند، سوال از دستورکار خارج شد.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستورکار دوم کمیسیون انرژی، افزود: طرح یک‌شوری الحاق موادی به قانون تسریع در بازسازی مناطق آسیب‌دیده در اثـر حوادث غیـرمتـــرقبه دستورکار بعدی کمیسیون بود که بند 4 این طرح به کمیسیون انرژی مطرح می شد، که درباره رفع موانع در حریم جوی ها، رودخانه ها و مسیل ها بود، که به دلیل مبهم بودن این بند وامکان سلیقه ای عمل کردن در اجرا و  مغایرت یا عدم مغایرت با قوانین قبلی از سوی کمیسیون رد شد.

 وزرای کابینه دولت دوازدهم باید با مدیریت  صحیح اهداف برنامه ششم توسعه را محقق کنند

قره خانی با بیان اینکه در ادامه کمیسیون مطالعه ای پیرامون فعالیت های خود در دولت یازدهم داشت، ادامه داد:درباره شیوه تعاملی کمیسیون با وزارت نفت و نیرو و شیوه تعامل این دو وزارتخانه با کمیسیون بحث ها و بررسی هایی صورت گرفت و چگونگی تصمیم گیری و اتخاذ یک سیاست روشن در بخش انرژی د ردولت دوازدهم بررسی شد.

وی یادآور شد:شیوه اجرای برنامه ششم توسعه توسط وزارتخانه های ذیربط و همچنین نظارت کمیسیون بر نحوه اجرای این برنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون انرژی تصریح کرد: وزرای کابینه دولت دوازدهم باید با مدیریت  صحیح اهداف برنامه ششم توسعه را محقق کنند، و واجد شرایط خاص برای اجرای برنامه ششم توسعه باشند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet