هدر اصلی
1396/04/26 10:36:29
سرویس سیاسی
محمودی شاه نشین مطرح کرد:

تشریح وضعیت انتخابات شورای شهر تهران/ از درخواست رئیس مجلس تا مخالفت معترضان با بررسی صندوق‌های مورد اعتراض

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: هیات نظارت استان تهران در جلسه حضوری با مهدی چمران و پرویز سروری پیشنهاد داد که ۱۴ صندوق مورد اعترض بازشماری شود ولی معترضان نپذیرفتند.
تشریح وضعیت انتخابات شورای شهر تهران/ از درخواست رئیس مجلس تا مخالفت معترضان با بررسی صندوق‌های مورد اعتراض رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: هیات نظارت استان تهران در جلسه حضوری با مهدی چمران و پرویز سروری پیشنهاد داد که 14 صندوق مورد اعترض بازشماری شود ولی معترضان نپذیرفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg تشریح,وضعیت,انتخابات,شورای,شهر,تهران/,از,درخواست,رئیس,مجلس,تا,مخالفت,معترضان,با,بررسی,صندوق‌های,مورد,اعتراض Icana

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اینکه گفته می‌شود به درخواست دکتر لاریجانی در خصوص انتخابات شورای شهر تهران توجهی نشده است، اظهار داشت: رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست رسیدگی از هیات نظارت داشت ولی تعداد صندوق هایی که باید بازشماری می شد را قید نکرده بود.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیات نظارت و هیات اجرایی شهر تهران با بازشماری 10 درصد صندوق‌های انتخابات شورای شهر تهران مخالفت کردند و معتقد بودند تنها صندوق‌های مورد اعتراض کاندیداهای شورای شهر تهران باید مورد بررسی قرار گیرد، بیان کرد: هیات نظارت استان تهران نیز مخالفت کرد زیرا امکان انجام این کار را نداشتند و آقای کولیوند در حال پیگیری هستند.

وی افزود: هیات اجرایی و نظارت شهر تهران با بازشماری 10 صندوق‌های انتخابات شورای شهر مخالفت کردند زیرا معتقد بودند معترضان مستندات کافی در اختیار ندارند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیات نظارت استان تهران با کمک هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها کنترل رای 50 نفر اول و 50 صندوق را در یک نوبت انجام داد، گفت: هیات نظارت استان تهران در جلسه حضوری با مهدی چمران و پرویز سروری پیشنهاد داد که 14 صندوقی که مورد اعترض بوده را بازشماری کنند، زیرا تعداد آرای آن‌ها صفر بود و نسبت به این موضوع اعتراض داشتند.

محمودی شاه‌نشین متذکر شد: معترضین به نتیجه انتخابات شورای شهر تهران این پیشنهاد را قبول نکردند و معتقد بودند باید 10 درصد صندوق‌ها بازشماری شود که هیات نظارت نیز اعلام کرد، امکان باز شماری 10 درصد صندوق‌ها وجود ندارد.

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: در حال حاضر هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها به محمد جواد کولید عضو این هیات ماموریت داده تا جلساتی را با وزارت کشور، مهدی چمران و پرویز سروری برگزار کند و مسائل را بررسی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet