خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1396/04/26 10:44:51
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

وقف چی: کابینه موفق دارای برنامه بلند مدت واقعی است/ کابینه جوان نقش اساسی در توسعه کشور خواهد داشت

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه موفق باید یک برنامه بلند مدتِ واقعی و به دور از شعار داشته باشد.
وقف چی: کابینه موفق دارای برنامه بلند مدت واقعی است/ کابینه جوان نقش اساسی در توسعه کشور خواهد داشت نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه موفق باید یک برنامه بلند مدتِ واقعی و به دور از شعار داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702107070601481.jpg وقف,چی:,کابینه,موفق,دارای,برنامه,بلند,مدت,واقعی,است/,کابینه,جوان,نقش,اساسی,در,توسعه,کشور,خواهد,داشت Icana

علی وقف چی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نزدیک شدن به زمان اعلام اسامی هیأت وزیران از سوی رئیس جمهور، اظهار داشت:  یکی از اساسی ترین مشکلات کشور موضوع رانت به خصوص رانت دولتی است، یکی از بهترین راه‌هایی که می تواند از این وضعیت جلوگیری کند، این است که از کابینه‌ای جوان در دولت دوازدهم برخوردار شویم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید افرادی مورد استفاده قرار گیرند که به لحاظ علمی به‌روز باشند و انرژی مضاعف داشته باشند، بیان کرد: ریسک پذیری یکی از ویژگی‌های مدیران موفق است که متاسفانه در کشور ما مدیران به دنبال این هستند که با روزمرگی زمان را از دست می‌دهند.

وی با بیان اینکه در مدت 28 ساله‌ای که ازاتمام جنگ تحمیلی می‌گذرد، همواره به دنبال اداره کشور با روش تسامح و تساهل بوده ایم و واقع کار را ندیده‌ایم، افزود:ا   همیشه برنامه این بوده که فقط امروز را اداره کنیم و این موضوع فقط شامل دولت فعلی نمی‌شود و قریب به اتفاق دولت‌ها نگاهی مُسَکِنی و مقطعی بوده است غافل از اینکه یک کابینه موفق باید یک برنامه بلند مدتِ واقعی و به دور از شعار داشته باشد تا امکان اجرایی شدن آن را داشته باشد.

وقف چی ببا بیان اینکه مطمئنیم اگر دولت یک کابینه جوان داشته باشد و کسانی که بازنشسته هستند یا سنین بالایی دارند، مورد استفاده قرار نگیرند، نتایج بهتری حاصل می‌شود، متذکر شد: باید سعی کنند که اعضای هیات دولت حدود 55 سال سن داشته باشند تا با پاک دستی، نگاه تخصصی و ریسک پذیری، نقش اساسی در توسعه کشور ایفا کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: خلائی که در کشور وجود دارد، عدم توجه به معنویت واقعی افراد است، اکثرا ظاهر قضیه را دیده‌ایم در حالیکه باید کارنامه پاک دستی افراد را مشاهده می‌کردیم و تا این حد به ظواهر نگاه نمی‌کردیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet