هدر اصلی
1396/04/26 10:41:18
سرویس فرهنگی
روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش توضیح داد:

استخدام در آموزش و پرورش تابع شرایط عمومی و اختصاصی است

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تقاضای معلمان آزاد برای استخدام، تاکید کرد: استخدام در آموزش و پرورش تابع شرایط عمومی و اختصاصی است.
استخدام در آموزش و پرورش تابع شرایط عمومی و اختصاصی است روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تقاضای معلمان آزاد برای استخدام، تاکید کرد: استخدام در آموزش و پرورش تابع شرایط عمومی و اختصاصی است. https://cdn.icana.ir/d/019/82529.jpg استخدام,در,آموزش,و,پرورش,تابع,شرایط,عمومی,و,اختصاصی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به مطلب منتشر شده در این خبرگزاری توضیحاتی در قالب جوابیه ارائه کرده است.

در این جوابیه که طبق قانون مطبوعات و رسانه‌ها درج می‌شود، آمده است:

مدیرعامل محترم خبرگزاری خانه ملت

با سلام و احترام

عطف به مطلب مندرج در آن رسانه مورخ 96/4/14 با عنوان «آموزش و پرورش قدرت سازمان دهی نیروهای سرگردان خود را ندارد/برای رفع مشکل معلمان آزاد تدبیر شود» عین جوابیه سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی را به اطلاع می رساند:

اساسا موضوع نیروی سرگردان و نحوه سازماندهی نیروی انسانی و عدم تناسب در توزیع نیرو که نگارنده محترم مورد اشاره قرار داده اند ارتباط مستقیم با مدارس غیردولتی ندارد چرا که در مدارس غیردولتی با توجه به اختیارات موسس و تلاش در جلب رضایت خاطر مردم و جذب نیروی انسانی کارآمد و متخصص و متناسب با رشته تحصیلی از وضعیت مناسب تری برخوردار است و تمهیدات لازم جهت ثبت دقیق اطلاعات جامع نیروی انسانی مدارس غیردولتی در سامانه بارگذاری شده است.

به استناد ماده 25 قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی «کارکنان تمام وقت فاقد پوشش بیمه ای مدارس و مراکز غیردولتی از مزایای تامین اجتماعی برخوردار می شوند و کارکنان پاره وقت فاقد پوشش بیمه ای نیز به نسبت ساعات انجام کار مشمول حمایت های مقرر در این ماده هستند، همچنین مطابق ماده 26 قانون، مرجع تعیین حقوق و مزایای کارکنان غیررسمی و رسمی غیرموظف این مدارس و مراکز به موجب قانون کار و ضوابط آن خواهد بود.

در خصوص تقاضای نیروها مبنی بر ضرورت استخدام در آموزش و پرورش نیز یادآور می شود آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از جمله آموزش و پرورش تابع شرایط عمومی و اختصاصی مربوطه بوده و در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط اعلام شده همه افراد از جمله همکاران شاغل در این بخش اجازه شرکت در آزمون مورد نظر را خواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet