سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرزاده ایمن آبادی:

دور زدن قانون برای پرداخت مجدد حقوق های نجومی غیرقابل توجیه است/دولت شفاف سازی کند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در خصوص اخباری مبنی بر فراهم شدن شرایط برای پرداخت مجدد حقوق های نجومی بصورت شفاف پاسخگو باشد.
دوشنبه 26 تیر 1396 ساعت 14:24
دور زدن قانون برای پرداخت مجدد حقوق های نجومی غیرقابل توجیه است/دولت شفاف سازی کند عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در خصوص اخباری مبنی بر فراهم شدن شرایط برای پرداخت مجدد حقوق های نجومی بصورت شفاف پاسخگو باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/79105.jpg دور,زدن,قانون,برای,پرداخت,مجدد,حقوق,های,نجومی,غیرقابل,توجیه,است/دولت,شفاف,سازی,کند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت  گفت:در رسانه ها اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه دولت مصوبه ای داشته که  تبصره تعیین سقف حقوق برای کارکنان شرکت های مانند شرکت نفت و بانک مرکزی برداشته و به تصویب رسیده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:اینکه در فروردین ماه براساس مصوبه ای سقفی برای حقوق تعیین شود و در تیرماه این مصوبه نقض شود، دغدغه ی جدی در زمینه پرداخت حقوق های نجومی ایجاد می کند، که قابل قبول نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:دولت باید بصورت شفاف بیان کند به چه نحویی قصد دارد از پرداخت مجدد حقوق های نجومی جلوگیری کند به دلیل اینکه موضوع پرداخت حقوق های نجومی احساسات مردم جامعه را جریحه دار کرد.

وی با اشاره به این موضوع که در قانون برنامه ششم توسعه شرایط پرداخت حقوق متعارف وجود دارد، گفت:دولت باید با رصدهای خود مانع از تکرار اتفاقات تلخی مانند پرداخت حقوق های غیرمتعارف شود.

جعفرزاده ایمن آبادی تصریح کرد:دولت باید در خصوص اخباری مبنی بر فراهم شدن شرایط برای پرداخت مجدد حقوق های نجومی بصورت شفاف پاسخگو باشد و در این رابطه اطلاع رسانی کند.  

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد:دولت باید مانع از دور زدن قانون برای پرداخت مجدد حقوق های نجومی شود به دلیل اینکه نجومی بگیران،علاوه بر دریافت های کلان از مردم طلبکار نیز می شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار