هدر اصلی
1396/04/26 14:26:00
سرویس سیاسی
میرزایی:

اختلافی بین روحانی و عارف در خصوص کابینه نیست / 2 گزینه عارف در ساز و کار تعیین شده برای ورود به لیست شورای شهر حذف شدند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: ۲ گزینه محمدرضا عارف در ساز و کار تعیین شده برای ورود به لیست امید شورای شهر تهران به دلیل عدم کسب رای کافی حذف شدند.
اختلافی بین روحانی و عارف در خصوص کابینه نیست / 2 گزینه عارف در ساز و کار تعیین شده برای ورود به لیست شورای شهر حذف شدند عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: 2 گزینه محمدرضا عارف در ساز و کار تعیین شده برای ورود به لیست امید شورای شهر تهران به دلیل عدم کسب رای کافی حذف شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105863068235.jpg اختلافی,بین,روحانی,و,عارف,در,خصوص,کابینه,نیست,/,2,گزینه,عارف,در,ساز,و,کار,تعیین,شده,برای,ورود,به,لیست,شورای,شهر,حذف,شدند Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مطالبی که پیرامون اختلاف بین محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید و رئیس جمهور روحانی مطرح می‌شود، اظهار داشت: اختلافی بین روحانی و عارف در خصوص کابینه نیست، تعجب می کنم از یک سایت اصلاح طب که مواضع مشخصی در حمایت از جریان اصلاحات داشته، این روزها مطالبی که آقای عارف روز 5 شنبه گذشته در جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان مطرح کرده بود را پس و پیش کرده و چنین القا می‌کند که رئیس فراکسیون امید به دنبال سهم خواهی است.

مخاطب سخنان عارف در جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان رئیس جمهور نبود

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سخنان عارف در جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان مربوط به رئیس جمهور نمی‌شد، بیان کرد: هر آدمی که مقداری انصاف داشته باشد و صحبت‌های عارف را مرور کند متوجه می‌شود که این سخنان، در ارتباط با نمایندگان مجلس بوده که در لیست امید بودند و بعد از اینکه به موفقیت رسیدند به خاستگاه خود توجهی نکردند.

عدم سهم خواهی رئیس فراکسیون امید از دولت، نشانه نجابت عارف است

وی با بیان اینکه قسمتی از سخنان عارف که در ارتباط با رئیس جمهور بود، انتظارات اصلاح طلبان را مطرح می‌کرد و تاکید داشت که به دنبال سهم خواهی نیستیم، افزود: اینکه عارف چندین بار تاکید می‌کند به دنبال سهم خواهی نیستیم، نشانه نجابت عارف است.

رئیس فراکسیون امید شخصیتی فوق العاده اخلاقی دارد

میرزایی با بیان اینکه در نظام‌های مردم سالار، طبیعی است که جریان حامی فرد پیروز در انتخابات، در ارتباط با انتخاب اعضای کابینه و نحوه توزیع مناصب با رئیس جمهور مشورت کنند و در تصمیم گیری‌ها سهیم باشند، متذکر شد: نجابت دکتر عارف و اخلاق مداری رئیس فراکسیون امید برای افرادی که با وی ارتباط دارند، مشخص است، در بیش از یکسالی که از عمر مجلس دهم می‌گذرد، منش و روش عارف در فراکسیون امید نشان می‌دهد که رئیس فراکسیون امید فوق العاده اخلاقی است.

زیرکی روحانی و روش عارف مانع از ایجاد شکاف بین اصلاح طلبان می‌شود

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان شکست خورده در انتخابات به این مسائل دامن می‌زنند، گفت: با توجه به زیرکی رئیس جمهور و روشی که آقای عارف دارد، بدون ایجاد شکاف در بین اصلاح طلبان، از این مسئله عبور خواهیم کرد.

انتقاد اصلاح‌طلبان از شورای سیاستگذاری، بهانه‌ای برای رقیبان شده است

وی با بیان اینکه شاهد هستیم که برخی از چهره های اصلاح طلب نسبت به شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان انتقاداتی را مطرح می‌کنند که بهانه‌ای را در اختیار رقیبان قرار می‌دهد تا اصلاح طلبان را تخریب کنند، افزود: این دوستان باید بپذیرند که کار جمعی لوازمی دارد.

میرزایی گفت: در انتخابات شورای شهر تهران، آقای عارف 2 گزینه داشت که در رای گیریِ درون ساز و کار تعیین شده برای تهیه لیست امید شورای شهر تهران، این 2 نفر رای نیاوردند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ممکن است در مسیر تصمیم گیری‌های حزبی، نتایجی به دست آید که خوشایند همه اعضا نباشد ولی باید از تصمیم نهایی حزب تمکین کنند تا سازمان دچار از هم پاشیدگی نشود، اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد به گونه‌ای صحبت می کنند که انگار اصلا الزامات کار جمعی را یاد نگرفته‌اند.

برخی اصلاح طلبان به دنبال تخریب عارف و شورای سیاستگذاری هستند

میرزایی با بیان اینکه بنظر من اینکه برخی از اصلاح طلبان موضوعاتی را بهانه قرار می‌دهند تا با این روش محمدرضا عارف و شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان را تخریب کنند، گفت: اقدامات اینگونه نشان می‌دهد که این افراد با الفبای کار جمعی و دغدغه‌های تشکیلاتی آشنا نیستند.

رفتار بعضی از افراد با دغدغه‌های اصلاح طلبانه سازگار نیست

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این رفتارها با دغدغه‌های اصلاح طلبانه سازگار نیست و این یک نوع تخریب است، گفت: تجربه نشان داده که تخریب راه به جایی نمی‌برد و به ضرر تخریب کنندگان تمام می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet