هدر اصلی
1396/04/26 14:33:37
سرویس سیاسی
اکبری :

انسجام ملی آثار اجرای برجام را افزایش می دهد

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با انسجام داخلی و ملی می توانیم آثار اجرای برجام را افزایش دهیم.
انسجام ملی آثار اجرای برجام را افزایش می دهد عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با انسجام داخلی و ملی می توانیم آثار اجرای برجام را افزایش دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109791653479.jpg انسجام,ملی,آثار,اجرای,برجام,را,افزایش,می,دهد Icana

علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دومین سالگرد توافق هسته ای بین ایران و کشورهای گروه 1+5 اظهار داشت: با اجرای برجام بخش عمده ای از مشکلات برطرف شد اما بیش از آنکه چشممان به آثار برجام باشد باید با انسجام ملی و داخلی خروجی این توافق را افزایش دهیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با این حال با اجرایی شدن برجام بازار فروش نفت ایران جان دوباره ای گرفت و توانستیم در این زمینه رشد قابل توجهی داشته باشیم اما در عین حال هنوز شاهد مشکلاتی در زمینه ارتباط بانکی هستیم.

وی گفت: البته باید تاکید داشت بیشتر مشکلات بانکی به داخل و متصل نبود به نرم افزارهای روز دنیا بر می گردد، با این حساب لازم می دانیم که انسجام ملی در ارتباط با برجام حفظ شود تا آثار این توافق بیش از گذشته دیده شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه برجام توافق بین المللی است، اظهارداشت: در واقع ایران به عنوان کشوری مستقل با 6 کشور برای اثبات فعالیت صلح آمیز هسته ای مذاکره کرد و به جهان ثابت شد که فعالیت های ما صلح آمیزاست به این جهت هرگز از اهمیت برجام با وجود بدعهدی های آمریکا کاسته نمی شود.

اکبری با بیان اینکه آمریکا در طول تاریخ به دنبال ایجاد تفرقه بوده است، عنوان کرد: واشنگتن زمانی با حمایت از رژیم صهیونیستی به فکر تغییرات جدی در جغرافیای خاورمیانه بود که موفق نشده است و اکنون برجام را ریسمان خوبی برای این هدف خود می بیند اما ایران نباید چنین فرصتی دراختیار آمریکایی ها قرار دهد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ترامپ می داند نباید برجام را نقض کند، اظهار داشت: بنابراین باید با انسجام داخلی برجالم را به پیش ببریم و برای رفع مشکلات بانکی باید فاصله خود را با پیشرفت های نرم افزاری دنیا کاهش دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet