هدر اصلی
1396/04/26 15:06:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی:

جبهه اصلاحات انسجام را از دست دهد، با رویگردانی مردم مواجه می‌شود

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه «حمایت از شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با نقدهایی که به آن وارد است، ضروری به نظر می‌رسد» گفت: اگر جبهه اصلاحات انسجام و وحدت خود را از دست بدهد چه بسا با رویگردانی مردم مواجه شود.
جبهه اصلاحات انسجام را از دست دهد، با رویگردانی مردم مواجه می‌شود عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه «حمایت از شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با نقدهایی که به آن وارد است، ضروری به نظر می‌رسد» گفت: اگر جبهه اصلاحات انسجام و وحدت خود را از دست بدهد چه بسا با رویگردانی مردم مواجه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101266848023.jpg جبهه,اصلاحات,انسجام,را,از,دست,دهد،,با,رویگردانی,مردم,مواجه,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه سعیدی درباره این که عدم یکپارچگی در جریان اصلاحات چه تاثیری بر اعتماد شکل گرفته مردم می‌گذارد،‌ گفت: از سال ۹۲ به این سو اصلاح طلبان با همگرایی و انسجام داخلی یک پیام واحد به مردم ارسال کردند و آن ترجیح منافع ملی بر منافع جریانی بود. مردم نیز هنگامی که صداقت را در این جریان یافتند و پشتیبانی چهره‌های مورد اعتماد خویش را از ساز و کارهای انتخاباتی اصلاحات دیدند بار دیگر پای صندوق های رای رفته و به کاندیداهای مورد حمایت این جریان رای دادند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان نهادی بر آمده از کلیت این جریان بود که در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و شورای شهر تهران مورد اقبال مردم و بزرگان اصلاحات قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین مطرح کرد: هرچند که انتقاداتی به عملکرد این شورا وارد است، اما باید بپذیریم فعالیت سیاسی در شرایط فعلی ایران به صورت جبهه ای میسر است و اگر جبهه اصلاحات انسجام و وحدت خود را از دست بدهد چه بسا با رویگردانی مردم مواجه شود. بنابراین حمایت از موجودیت شورای عالی با حفظ نقدهایی که ممکن است به آن وارد شود ضروری است.

وی ادامه داد: آنچه تاکنون می‌دانیم این است که این شورا از طریق مکانیزم‌های درونی و همچنین نظرخواهی از نخبگان و فعالان سیاسی به دنبال رفع نواقص است. به طور طبیعی گزارش عملکرد این شورا جمع آوری و رفع نقدها مورد اهتمام جدی اصلاح طلبان خواهد بود.

سعیدی در ادامه بیان کرد: نقطه قوت اصلاح طلبان نسبت به رقیب نه در امکانات مالی و نه در رسانه های پرتعداد است. آنچه باعث می شود مردم به این جریان اعتماد داشته باشند پرهیز از تکروی و شخص محوری است. به همین دلیل نیز شورای عالی که برآیند احزاب و چهره‌های ملی است، توانسته اجماع حداکثری در این جبهه ایجاد کند و مقدمه پیروزی اصلاح طلبان در ادوار مختلف انتخابات باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به این‌که شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیز از نقدها استقبال می‌کند،‌ گفت: یک فعال سیاسی با تجربه باید بداند طرح عمومی برخی نقدها و یا نحوه بیان آنها می تواند کلیت نقد او را هم تحت الشعاع قرار دهد. همه ما خواستار تداوم اعتدال و اصلاحات هستیم و معتقدیم برای سربلندی کشور مسیری جز اصلاحات و اعتدال وجود ندارد.

به گزارش ایسنا؛ عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین آسیب شناسی عملکردهایمان باید به گونه‌ای باشد که به هدف اصلی یعنی همان رشد و توسعه کشور با محوریت اصلاحات و اعتدال خدشه‌ای وارد نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet