هدر اصلی
1396/04/27 10:00:30
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی:

مجلس از پرداخت خسارت به شرکت‌های مالک توپولوف‌های متوقف شده حمایت می‌کند/پرداخت خسارت در سال جاری نیازمند متمم است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلسبا بیان اینکه اگر دولت در لایحه بودجه سال آینده برای پرداخت خسارت شرکت‌های هواپیمایی در نظر بگیرد قطعا مجلس به آن کمک می‌کند،گفت: پرداخت این خسارت در سال جاری نیازمند متمم است.
مجلس از پرداخت خسارت به شرکت‌های مالک توپولوف‌های متوقف شده حمایت می‌کند/پرداخت خسارت در سال جاری نیازمند متمم است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلسبا بیان اینکه اگر دولت در لایحه بودجه سال آینده برای پرداخت خسارت شرکت‌های هواپیمایی در نظر بگیرد قطعا مجلس به آن کمک می‌کند،گفت: پرداخت این خسارت در سال جاری نیازمند متمم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612107942530706.jpg مجلس,از,پرداخت,خسارت,به,شرکت‌های,مالک,توپولوف‌های,متوقف,شده,حمایت,می‌کند/پرداخت,خسارت,در,سال,جاری,نیازمند,متمم,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، خصوص در نظر گرفتن پرداخت خسارت شرکت‌های هواپیمایی مالک هواپیماهای توپولوف زمین‌گیر شده در بودجه سال آینده، اظهار داشت: اگر مجموعه‌ای خسارتی را بر بخش دیگری وارد کند باید در پرداخت و رفع آن خسارت کمک کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید توجه داشت که شرکت‌های هواپیمایی نیز باید استانداردهای لازم را رعایت می‌کردند، گفت: شرکت‌های هواپیمایی نسبت به نوسازی ناوگان خود اقدام نکرده‌اند و دولت نیز در آن برهه از زمان کار بسیار خوبی در زمینه توقف پرواز هواپیماهای توپولوف که در پرواز آنها حوادثی نیز رخ داد انجام داده است.

جعفرزاده با اشاره به اینکه دولت نباید شرکت‌هایی که مالک هواپیماهای توپولوف متوقف شده هستند را رها کنند، اضافه کرد: برخی از این شرکت‌هاخصوصی هستند و تحمل فشار این خسارت‌ها را ندارند و باید به یک نوعی آنها را حمایت کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر دولت در لایحه بودجه سال آینده  پرداخت خسارت شرکت‌های هواپیمایی را در نظر بگیرد قطعا مجلس شورای اسلامی به آن کمک می‌کند، خاطرنشان کرد: پرداخت این خسارت در سال جاری نیازمند متمم است که شرایط خاص خود را دارد، امکان در نظر گرفتن هزینه پرداخت این خسارت در بودجه سال آینده وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet