سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پس از مرخص شدن میرزایی نکو از بیمارستان؛

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در پیامی از مردم حوزه انتخابیه خود قدردانی کرد

سرویس استان ها
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مردم حوزه انتخابیه خود که پیگیر سلامتی وی در سانحه رانندگی اتفاق افتاده برای او بودند، تشکر کرد.
دوشنبه 26 تیر 1396 ساعت 16:18
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در پیامی از مردم حوزه انتخابیه خود قدردانی کرد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مردم حوزه انتخابیه خود که پیگیر سلامتی وی در سانحه رانندگی اتفاق افتاده برای او بودند، تشکر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201707102704402133.jpg نماینده,مردم,دماوند,و,فیروزکوه,در,پیامی,از,مردم,حوزه,انتخابیه,خود,قدردانی,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  قاسم میرزایی نکو     نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مردم حوزه انتخابیه خود که پیگیر سلامتی وی در سانحه رانندگی اتفاق افتاده برای او بودند، تشکر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خداوند بخشنده مهربان

خداوند زیبایی ها، خداوند رحمت ها ومرحمت ها، خداوند رنگین کمان، خداوند عزیزی که هر صبح خورشید را زود کشانده ا‌ست بر سر نردبان، و به نام خداوند حیات و ممات.

سلام به همه عزیزان جان و جانان مهربان مردمان ناب دماوند، فیروزکوه، رودهن، آبعلی، کیلان آبسرد،ارجمند، تمامی بزرگواران روستاهای تابعه و همه دوستان و یاران که همواره در سختی ها و مشکلات مرا حامی و همراه بوده اید.

بازهم خواست الهی برگی را برایم رقم زد و عمر ناقابل خدمتگزارتان به لطف و کرم الهی و دعای شما عزیزان براین بود تا دیگر بار شرمنده یکان یکان شما شوم.خدا را بر این همه لطف و کرامت با تمام وجود شاکرم.

زبان و واژه های الکن من پاسخگوی این آفرینش زیبای کلمات مستتر در پیام و کلام شما، صدای زنگ حضورتان و دیدار شما با دست باز نبوده و نتواند بود.

شما مردمان بهشتی هستید که اینگونه وفادارید ومن شرمسار از پاسخ و شکر این خوبی هستم.به لطف خدا و دعای شما بزرگواران الحمدالله نگرانی نیست و در اولین فرصت در خدمت شما خواهم بود.

بازهم از زحمات و الطاف همه شما کمال تشکر را دارم و دعای خیرتان را برای سلامتی کامل در خدمتگزاری مجدد این بنده ضعیف خدا به شما استدعا دارم.

ما که اسیر شهر آهن و سنگ و دود گشته ایم

ای کاش بدانیم که روزی فرشته بوده ایم

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000