هفته دفاع مقدس
1396/04/26 16:59:31
سرویس فرهنگی
در جلسه با نماینده ولی فقیه در امور حج مطرح شد؛

فراکسیون حج مجلس پیگیر مطالبات مردمی از سازمان حج/ آماده‌سازی امور حج 96 طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رود

سخنگوی فراکسیون حج و زیارت مجلس با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی مسئولان سازمان حج و زیارت، گفت: امور حجاج مانند اعزام هیات پزشکی، تدارکات، اجازه هتل‌ها، تسهیل مقدمات صدور ویزای زائران و غیره طبق برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام شدن است.
فراکسیون حج مجلس پیگیر مطالبات مردمی از سازمان حج/ آماده‌سازی امور حج 96 طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رود سخنگوی فراکسیون حج و زیارت مجلس با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی مسئولان سازمان حج و زیارت، گفت: امور حجاج مانند اعزام هیات پزشکی، تدارکات، اجازه هتل‌ها، تسهیل مقدمات صدور ویزای زائران و غیره طبق برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام شدن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103605518145.jpg فراکسیون,حج,مجلس,پیگیر,مطالبات,مردمی,از,سازمان,حج/,آماده‌سازی,امور,حج,96,طبق,برنامه‌ریزی‌ها,پیش,می‌رود Icana

حسن حسینی‌شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه جلسه مشترک هیات رییسه فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و معاونان سازمان حج و زیارت امروز دوشنبه (26 تیرماه) برگزار شد، گفت: در این جلسه بر اهمیت نقش فراکسیون حج مجلس به منظور انتقال مطالبات مردمی به سازمان مذکور، پیگیری امور حوزه قانونگذاری، تسهیل شرایط ایجاد ارتباط بین نمایندگان و سازمان حج و غیره تاکید شد.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس مباحث خوبی را در خصوص اقدامات انجام شده برای برگزاری حج 96 مطرح کردند.

وی با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی مسئولان سازمان حج و زیارت، ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی از سوی متولیان حج انجام شده و هم اکنون همه امور حجاج مانند اعزام هیات پزشکی، تدارکات، اجازه هتل‌ها، تسهیل مقدمات صدور ویزای زائران و غیره طبق برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام شدن است.

سخنگوی فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در جریان مذاکرات علی رغم اینکه در سال‌های گذشته حق تامین امنیت جزء بندهای قرارداد نبوده اما امسال طبق تاکید کشورمان ذکر تامین امنیت در توافق نامه با  عربستان پذیرفته شده است از این رو کشور عربستان تعهداتی را باید ایفا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet