هفته دفاع مقدس
1396/04/27 11:52:26
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

اختیارات بیشتری به شرکت‌ خصوصی صدور ویزا ازسوی فرانسه داده شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تصمیم فرانسه برای برون‌سپاری صدور ویزای این کشور به یک شرکت خصوصی گفت: لازم است اختیارات بیشتری از پرکردن فرم در حوزه صدور ویزا به این شرکت داده شود.
اختیارات بیشتری به شرکت‌ خصوصی صدور ویزا ازسوی فرانسه داده شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تصمیم فرانسه برای برون‌سپاری صدور ویزای این کشور به یک شرکت خصوصی گفت: لازم است اختیارات بیشتری از پرکردن فرم در حوزه صدور ویزا به این شرکت داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg اختیارات,بیشتری,به,شرکت‌,خصوصی,صدور,ویزا,ازسوی,فرانسه,داده,شود Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برون سپاری صدور ویزای فرانسه به یک شرکت خصوصی گفت: نفس کار برون سپاری اگر برای تسهیل امور مردم باشد، مثبت است.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اگر برون سپاری به شرکت خصوصی باعث شود زمان صدور ویزا کاهش یابد و این شرکت بتواند خود برگه ویزا را در گذرنامه نصب کند مطلوب است.

وی افزود: اگر صرفا برای پر کردن فرم مراجعان و متقاضیان درخواست ویزای فرانسه به یک شرکت خصوصی مراجعه کنند سودی ندارد لذا باید تسهیلات بیشتری ایجاد شود و اختیارات بیشتری در اختیار شرکت خصوصی قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اقدام فرانسه برای برون سپاری صدور ویزا به یک شرکت خصوصی نخستین بار است که صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: ضمن اینکه قطعا این شرکت خصوصی ایرانی است لازم است دفاتر بیشتری از این شرکت در سطح شهر وجود داشته باشد و اختیارات بیشتری به این شرکت داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet