خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1396/04/27 09:17:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشمی:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی فرهنگ عمومی جامعه است

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عنوان متولی فرهنگ عمومی کشور می شناسیم که می تواند در مباحث آسیب های اجتماعی از موازی کاری های موجود جلوگیری کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی فرهنگ عمومی جامعه است نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عنوان متولی فرهنگ عمومی کشور می شناسیم که می تواند در مباحث آسیب های اجتماعی از موازی کاری های موجود جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102695106746.jpg وزارت,فرهنگ,و,ارشاد,اسلامی,متولی,فرهنگ,عمومی,جامعه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همایون هاشمی در حاشیه نشست مجمع نمایندگان آذربایجان غربی با وزیر ارشاد افزود: وزارت ارشاد به عنوان متولی فرهنگ جامعه و قابلیت ها و ظرفیت های خود می تواند از موازی کاری های موجود در این زمینه جلوگیری کند.

 نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این جلسه به آسیب های اجتماعی و نقش آن در تغییرات سبک زندگی در جامعه اشاره و همچنین بر ضرورت مداخله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کاهش این آسیب ها تاکید شد.

هاشمی تصریح کرد: بعد از تصدی صالحی امیری به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تحرک قابل توجهی در حوزه های ستادی و صف این وزارتخانه صورت گرفت که این امر قابل تقدیر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: وزیرارشاد ارتباط منظم و شفاف با نمایندگان مجلس برقرار کرده است و فعالیت های این وزارتخانه با توجه به گستردگی معاونت ها و سازمان های تابعه به موقع انجام می شود.

هاشمی با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان غربی با وزیر ارشاد ادامه داد: در راستای ظرفیت های فرهنگی و هنری استان و با توجه به تعدد قومیت و گویش ها مقرر شد کمیته تخصصی با حضور ستاد وزارت ارشاد ، استانداری و مجمع نمایندگان آذربایجان غربی تشکیل و جشنواره ملی اقوام در استان برگزار شود.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، افزود: این جشنواره با رویکرد جامعه، فرهنگ عمومی، اقوام و گویش ها، گردشگری، شعر و ... برگزار خواهد شد.

بنابر گزارش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست اعضای مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در محل این وزارتخانه برگزار شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet