هدر اصلی
1396/04/27 09:50:22
سرویس فرهنگی
با صدور پیامی صورت گرفت؛

قدردانی جمعی از اساتید دانشگاه پیام نور از ورود به موقع مجلس در موضوع تغییر اساسنامه دانشگاه

جمعی از اساتید و دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور از حمایت رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و نمایندگان مجلس از ورود به موقع مجلس در موضوع تغییر اساسنامه این دانشگاه قدردانی کردند.
قدردانی جمعی از اساتید دانشگاه پیام نور از ورود به موقع مجلس در موضوع تغییر اساسنامه دانشگاه جمعی از اساتید و دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور از حمایت رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و نمایندگان مجلس از ورود به موقع مجلس در موضوع تغییر اساسنامه این دانشگاه قدردانی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102593666977.jpg قدردانی,جمعی,از,اساتید,دانشگاه,پیام,نور,از,ورود,به,موقع,مجلس,در,موضوع,تغییر,اساسنامه,دانشگاه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جمعی از اساتید دانشگاه پیام نور سراسر کشور در پیامی خطاب به محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و سایر اعضای کمیسیون و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تلاش آنها برای جلوگیری از اعمال تغییرات در اساسنامه این دانشگاه قدردانی کردند. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

ریاست و اعضای محترم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

نمایندگان معزز در خانه ملت

سلام علیکم

مجلس به عنوان نقطه امید مردم و مسیر ارتباطی بین ملت و دولت و بعنوان مرکز ثقل بین قوا، همواره گره گشای مشکلات بسیار بوده است.

جامعه علمی دانشگاه پیام نور در هفته های گذشته نگران از برخی اعمال سلیقه ها و فشارها برای تغییر اساسنامه دانشگاه بود که به برکت حمایت نمایندگان محترم و به ویژه اعضای فرهیخته کمیسیون آموزش و تحقیقات  ریاست ارجمند کمیسیون جناب پروفسور زاهدی که خود استاد و از جنس دانشگاه بوده و به حق و با اندیشه مصلحانه و خیرخواهانه آن بزرگواران، بدون ملاحظه غیرحقی، پشتوانه و پشتیبان قاطبه دانشگاهیان کشور بوده، در موضوع حساس و نگران کننده تغییرات اساسنامه دانشگاه پیام نور نیز یاری رسان جامعه بزرگ دانشگاه پیام نور بود.

بحمدالله اکنون با تعامل بین مجلس و دولت و کمیسیون آموزش و تحقیقات با  وزارت علوم، جای خرسندی بسیار است که با پیگیری های بی طرفانه و حق مدارانه آن عزیزان در خانه ملت و نگاه مدبرانه مسئولان وزارت علوم، این امید  به یاس بدل نگردید. بر خود فرض دانستیم از طرف یکایک همکاران و همراهان در مجموعه عظیم ، خوشنام وخدمتگزار پیام نور کشور که نگرانی همگی آنان به حق و بر مبنای خیر و مصلحت این مجموعه مردمی علمی و آموزشی است از عنایت و همت کم نظیری که برای حفظ و حراست از  دستاوردهای علمی و آموزشی همکاران خود در مجموعه دانشگاه پیام نور کشور مبذول داشتید کمال سپاس و امتنان داشته و آمادگی خود را جهت خدمت و انجام هرچه مطلوب تر وظایف و رسالت خویش که همانا  پاسداری از دستاوردهای علمی و فرهنگی ایران عزیز اسلامی است، اعلام می داریم.

باآرزوی سلامتی و سعادت روزافزون.

جمعی از اساتید و دانشگاهیان دانشگاه پیام نور سراسر کشور./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet