هدر اصلی
1396/04/27 10:08:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر مطرح کرد:

ضرورت تعیین استانداردهای اجباری برای معادن کشور

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، گفت: استانداردهای اجباری معادن کشور باید به سرعت تدوین شود تا شاهد حوادث ناگوار مثل معدن یورت زمستان نباشیم.
ضرورت تعیین استانداردهای اجباری برای معادن کشور عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، گفت: استانداردهای اجباری معادن کشور باید به سرعت تدوین شود تا شاهد حوادث ناگوار مثل معدن یورت زمستان نباشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/88396.jpg ضرورت,تعیین,استانداردهای,اجباری,برای,معادن,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا فولادگر درباره افزایش شاخص‌های استاندارد معادن کشور اظهار داشت: باید موضوع استاندارد سازی را به همه بخش‌ها از جمله معادن تسری دهیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر این مسئله در حوزه معادن تدوین نشده باید استاندارهای اجباری را به سرعت تدوین کرد، همچنین لزوم تعیین استانداردهای تشویقی و اختیاری در این زمینه امری ضروری است تا حوادثی مانند معدن یورت زمستان تکرار نشود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه برای ارتقاء شاخص‌های استاندارد معادن می‌توان از طریق الزام قانون، همه را موظف به رعایت آن کرد، گفت: می‌توان معدن داران را تشویق به انجام کارهای پژوهشی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: براساس ابلاغیه وزارت صنعت بهره‌برداران معادنی که برای پژوهش‌های کاربردی اقدام به انعقاد قرارداد با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی عالی و پژوهشی کنند از پرداخت حقوق دولتی معادن تا ده درصد و حداکثر ۵۰ میلیارد ریال در هر سال معاف خواهند شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet