هفته دفاع مقدس
1396/04/27 13:25:56
سرویس فرهنگی
ظهر امروز در مجلس؛

مراسم چهلم شهدای حمله تروریستی مجلس با حضور مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد

مراسم چهلم شهدای حمله تروریستی مجلس با حضور مسئولان کشوری و لشکری در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
مراسم چهلم شهدای حمله تروریستی مجلس با حضور مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد مراسم چهلم شهدای حمله تروریستی مجلس با حضور مسئولان کشوری و لشکری در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201706101034426288.jpg مراسم,چهلم,شهدای,حمله,تروریستی,مجلس,با,حضور,مسئولان,لشکری,و,کشوری,برگزار,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مراسم چهلم شهدای حمله تروریستی به مجلس ظهر امروز ( سه شنبه، 27 تیرماه، ساعت 12 ) در مجلس شورای اسلامی با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، مطهری و پزشکیان نواب رئیس، جمع کثیری از نمایندگان، وزرای اطلاعات و فرهنگ، شهیدی رئیس بنیاد شهید و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد.

حادثه تروریستی تهران نشان داد دشمنی‌ها با جمهوری اسلامی ایران همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حسن نوروزی در این مراسم سخنرانی کرد و گفت: به شهادت رسیدن شهدای حادثه تروریستی تهران را تبریک عرض می کنم زیرا سبب مستحکم تر شدن پایه های انقلاب شد و از سوی دیگر این حادثه را به خانواده شهدا به دلیل از دست دادن عزیزانشان تسلیت عرض می کنم.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از کارهای بسیار عظیمی که در انقلاب رخ داد این بود که امام خمینی(ره) تعریف واقعی را از شهادت و ایثارگری ارائه کردند؛ ایشان ارزش واقعی مربوط به شهادت و شناخت آن را تعریف کردند.

نوروزی متذکر شد: این حادثه تروریستی سبب شد تا همه جناح ها متوجه شوند انقلاب اسلامی همچنان دشمن دارد و این دشمنان به گروه و جناح توجهی ندارند بلکه مشکل آنها با ایران اسلامی است.

سخنگوی کمیسیون قضایی حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: پس از این حادثه تروریستی دریافتیم که باید از دشمن انتقام بگیریم، پس از انجام عملیات موشکی توسط سپاه پاسداران همه ارکان نظام و مردم عمل مستحسن سپاه پاسداران را تایید کردند زیرا به صورت قاطعی پاسخ داعشیان را داد و آنها را در مقرشان آرام نگذاشت و انتقام خون فرزندان ملت را گرفت.

به گزارش خانه ملت، مداحی این مراسم از سوی احمد نیکبختیان انجام شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet