ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/04/10 13:36:00
سرویس صحن

ونایی: انتخابات 22 خرداد، رأی مجدد به انقلاب اسلامی بود

**نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: ۴۰ میلیون رأی بزرگترین پیروزی و رأی مجدد به انقلاب اسلامی و نظام بود.

"حسن ونایی" سومین ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه با بیان اینکه مردم فهیم و هوشیار ایران طی 30 سال گذشته همواره با حمایت‌های خود مهمترین رکن ایران را رقم زده‌اند، تاکید کرد: بدانید که 40 میلیون رأی بزرگترین پیروزی و رأی مجدد به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

وی ضمن اینکه برای احمدی‌نژاد از خداوند توفیق خدمت مسئلت نمود و خاطر نشان کرد: همه سیاست‌مداران، احزاب، مدیران و همه گروه‌ها باید بدانند که دستاوردهای ما برگرفته از انقلاب با پشتوانه همین مردم و امام خمینی(ره) رقم خورد.

نماینده ملایر با تاکید بر اینکه بدون تردید مهمترین ارکان ولایت مردم، سپاه و بسیج هستند، تصریح کرد: هر شخص یا گروهی که بخواهد موجب تضعیف یا ضربه به این افراد شود اشتباه بزرگی را مرتکب شده است.

وی ایجاد دلسردی و مأیوس کردن را در واقع خیانت به این ملت دانست.

ونایی در ادامه نطق خود خطاب به دولت‌های غربی گفت: شما که کوس رسوایی‌تان در کودتای 28 مرداد، در گوآنتانومو و ابوغریب شکل گرفت، از این مردم و ملت خجالت بکشید، اشک تمساح نریزید چراکه این ملت اجازه بروز به شما نخواهند داد.

نماینده مردم ملایر با اشاره به یکی از بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: "مجلس قوه متفکره نظام است"،‌خطاب به نمایندگان مجلس اظهار داشت: خدای ناکرده اجازه ندهید جایگاه مجلس را در یک اداره یا گروه دیگر تقلیل دهند.

وی یادآور شد: گروه‌های سیاسی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید قانون را فصل‌الخطاب قرار دهند و امیدوارم قانون برای همه اعصار باشد.

ونایی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه متاسفانه باور دیرینه‌ای نزد مردم ملایر وجود دارد مبنی بر اینکه برخی از مدیران استان با سوء استفاده از جایگاه خود و دخالت آشکار و فشارهای مستمر اجازه رشد به شهر ملایر را نمی‌دهند، خطاب به این افراد گفت: بدانید مردم، جوانان، ورزشکاران، معلمین، کشاورزان و حتی دانش‌آموزان از شما متنفرند.

وی خطاب به "محمود احمدی‌نژاد" یاداور شد: آقای احمدی‌نژاد در سفر اول به ملایر قول دادید راه‌آهن غرب کشور تا ایستگاه ملایر تا پایان سال 85 به بهره‌برداری برسد، در سفر دوم به ملایر نیز قول بهره‌برداری این راه‌آهن را تا پایان سال 87 دادید اما با کارشکنی‌های صورت گرفته این مهم محقق نشد؛ آقای رئیس جمهور قرار بود ملایر فرمانداری ویژه داشته باشد اما آقایان با تنگ‌نظری اجازه ندادند.

وی همچنین خطاب به رئیس سازمان تربیت بدنی اظهار داشت: آقای علی‌آبادی چرا شما 2 میلیارد تومان اعتبارات ورزشی ملایر را به تیم پاس همدان می‌دهید.

نماینده مردم ملایر با خاطرنشان کردن اینکه شهر ملایر شهر فقیری نیست و بسیاری از معادن خاورمیانه در ملایر است، گفت:  آقای رئیس جمهور به داد مردم شهر من برسید، 30 سال است نیروی جوان شهر من بیکار هستند، 30 سال است دانش آموزان شهر ملایر با میز و صندلی‌های کهنه زندگی می‌کنند، پاسخ این اجحاف را چه کسی می‌دهند، هنرمندان،‌ جوانان و ورزشکاران بلاتکلیف هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet