وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر اصلی
1396/04/27 17:35:15
سرویس سیاسی
/کابینه دوازدهم از منظر بهارستان/

پارسایی: تشریح دلایل مردم برای لزوم تغییر 50 درصدی کابینه/ دولت دوازدهم باید به گفتمان روحانی باور داشته باشد

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه دوازدهم باید یک تیم منسجم باشد و به گفتمان و شعارهای تبلیغاتی روحانی در ایام انتخابات باور داشته باشد.
پارسایی: تشریح دلایل مردم برای لزوم تغییر 50 درصدی کابینه/ دولت دوازدهم باید به گفتمان روحانی باور داشته باشد سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه دوازدهم باید یک تیم منسجم باشد و به گفتمان و شعارهای تبلیغاتی روحانی در ایام انتخابات باور داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103459657166.jpg پارسایی:,تشریح,دلایل,مردم,برای,لزوم,تغییر,50,درصدی,کابینه/,دولت,دوازدهم,باید,به,گفتمان,روحانی,باور,داشته,باشد Icana

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نزدیک شدن به زمان اعلام اسامی هیأت وزیران از سوی رئیس جمهور، اظهار داشت: مردمی که به رئیس جمهور روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رای داده‌اند به شعارها، برنامه‌ها و حتی عملکرد دولت یازدهم رای دادند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معیار ما همان پیمانی است که رئیس جمهور روحانی با مردم بسته است، بیان کرد: مردم با روحانی پیمان بستند و به عهد خود وفا کردند و در حال حاضر همه منتظر هستند تا روحانی در عمل به پیمان منعقده با مردم عمل کند، وعده‌های انتخاباتی روحانی در زمینه حقوق شهروندی، آزادی، توسعه اقتصادی و  تعامل با جهان و برداشتن تحریم ها مشخص بود.

وی افزود: کابینه دوازدهم باید یک تیم منسجم باشد و به گفتمان و شعارهای تبلیغاتی روحانی در ایام انتخابات باور داشته باشد تا با همسویی این تیم، بتوان کارها را پیش برد.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با قراردادن افرادی که به شعارهای تبلیغاتی روحانی اعتقاد و باور قلبی ندارد در کابینه، بعید می دانم دولت دوازدهم بتواند موفقیتی را کسب کند.

پارسایی با بیان اینکه معتقدم که حداقل 50 درصد کابینه باید تغییر کند، این انتظار جامعه، افکار عمومی و حامیان رئیس جمهور روحانی است، متذکر شد: به دلایل مختلف حداقل انتظار جامعه، تغییر 50 درصدی کابینه است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در تشریح دلایل مردم برای تغییر 50 درصدی کابینه، بیان کرد: شعارهای انتخاباتی روحانی در این دوره با دوره های قبل متفاوت بود، زیرا شعارهای اصلاح طلبانه و گفتمانی را مطرح کرد و از سوی دیگر مجلس دهم با مجلس نهم کاملا متفاوت است، زیرا وزرایی که در مجلس دهم نتوانستند رای لازم را کسب کنند، در مجلس دهم توانستند رای اعتماد بگیرند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی تجربه کابینه ناهماهنگ را داشته، به طوری که از این قضیه شاکی هستند و همه این موضوعات سبب شده تا انتظار بر این باشد که حداقل 50 درصد کابینه تغییر کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet