وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

اربعین حسینی
1396/04/27 11:52:24
سرویس صحن
رنجبرزاده در موافقت با فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در منطقه؛

آمریکایی‌ها حقوق ملت‌های دنیا را ضایع می‌کنند/ لزوم مقابله جدی با اقدامات خصمانه آمریکا

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و نیروهای مسلح باید بدانند که مردم و مجلس پشت آنان در مقابله با آمریکا هستند.
آمریکایی‌ها حقوق ملت‌های دنیا را ضایع می‌کنند/ لزوم مقابله جدی با اقدامات خصمانه آمریکا عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و نیروهای مسلح باید بدانند که مردم و مجلس پشت آنان در مقابله با آمریکا هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704105395562465.jpg آمریکایی‌ها,حقوق,ملت‌های,دنیا,را,ضایع,می‌کنند/,لزوم,مقابله,جدی,با,اقدامات,خصمانه,آمریکا Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 27 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه گفت: از طراحان این طرح سپاسگزارم و نکته قابل توجه این است که منظور مخالفان طرح افزایش شدت مقابله با حرکات خصمانه آمریکا بود و اینگونه نبود که با موضوع مخالف باشد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اولویت و فوریت طرح از بابت این است که آمریکا از سراسر جهان وارد مقابله با ملت ها شده و حقوق مردم را ضایع می‌کند و سوال این است که چه کسی نداند که آمریکا عامل همه خونریزی‌ها در دنیا است.

وی با اشاره به سابقه بلند دشمنی‌های آمریکا با مردم ایران گفت: آمریکایی‌ها باید این موضوع را بدانند که دنیا هوشیار شده است و می‌دانند که آمریکایی‌ها به فکر منافع خودشان هستند.

رنجبرزاده ادامه داد: با اینکه با برخی از محتویات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه خیلی موافق نیستم و خواسته بنده این است که با شدت بیشتر با حرکات دشمن مقابله بشود اما با تصویب فوریت آن موافق هستم.

وی با بیان اینکه نیروی قدس حامی مظلومان جهان است، گفت: ما هیچ وقت نخواسته و نمی‌خواهیم که با آمریکا مذاکره کنیم به دلیل اینکه آمریکایی‌ها خون ملت‌ها را می‌مکند بنابراین باید برنامه‌ریزی صحیحی در جهت مقابله با اهداف آمریکا داشت.

رنجبرزاده ادامه داد: دولت و نیروهای مسلح باید بدانند که مردم و مجلس پشت آنان در مقابله با آمریکا هستند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوی آمریکا، خوی درندگی است، افزود: آمریکایی‌ها علیه حقوق بشر و حقوق مردم دنیا جنایت می‌کنند و انتظار داریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی قدس سپاه  که بر اساس قانون اساسی تحت فرماندهی مقام معظم رهبری است، تمامی پایگاه‌ها و جایگاه‌های آمریکایی‌ها را شناسایی کنند و اجازه کوچکترین تحرک آمریکایی علیه ایران را ندهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet