اربعین حسینی
1396/04/27 12:08:31
سرویس استان ها
کوسه غراوی خبرداد:

برقراری پروازهای فرودگاه کلاله از 15 مرداد/ رایزینی برای واگذاری این فرودگاه به بخش خصوصی

نماینده مردم مینودشت،کلاله و گالیکش در مجلس، از برقراری دوباره پروازهای کلاله-تهران و بالعکس از اواسط مردادماه سال جاری خبر داد.
برقراری پروازهای فرودگاه کلاله از 15 مرداد/ رایزینی برای واگذاری این فرودگاه به بخش خصوصی نماینده مردم مینودشت،کلاله و گالیکش در مجلس، از برقراری دوباره پروازهای کلاله-تهران و بالعکس از اواسط مردادماه سال جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101006636241.jpg برقراری,پروازهای,فرودگاه,کلاله,از,15,مرداد/,رایزینی,برای,واگذاری,این,فرودگاه,به,بخش,خصوصی Icana

شهرام کوسه غراوی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از برقراری دوباره پروازهای کلاله-تهران و بالعکس از اواسط مردادماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به اینکه استان گلستان تنها دو فرودگاه در گرگان و کلاله دارد؛پیگیری ها درخصوص از سرگیری دوباره پروازها در کلاله در دستورکار قرار گرفته است.

نماینده مردم مینودشت، کلاله و گالیکش در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه از 15 مرداد ماه سال جاری پرواز های کلاله به تهران و بالعکس در روزهای شنبه و چهارشنبه برقرار است، افزود: در بازدیدی که رئیس کمیسیون عمران مجلس و برخی مسئولان وزارت راه شهرسازی از این فرودگاه داشتند؛مقرر شد به زودی موانع پروازها در این فرودگاه رفع شود.

وی ادامه داد:کارگروهی متشکل از مسئولان وزارت راه و شهرسازی و مسئولان محلی برای قیمت های مناسب پروازهای تهران کلاله و بالعکس تلاش می کنند تا پیک پروازی در این فرودگاه از دست نرود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از تلاش برای واگذاری فرودگاه شهرستان کلاله به بخش خصوصی خبرداد و گفت: با واگذاری این فرودگاه به بخش خصوصی بسیاری از دغدغه ها اعم از نبود مسافر و تعطیلی پروازها از بین می رود.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرودگاه کلاله 400 هکتار زمین در اختیار داشته و یک میلیارد تومان درآمد دارد که متاسفانه تاکنون هیچ مبلغی از این درآمد برای فرودگاه هزینه نشده است؛از این رو مطالبه ما هزینه کرد درآمدهای این فرودگاه در تامین زیرساخت های آن است./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet