هفته دفاع مقدس
1396/04/27 12:48:41
سرویس صحن
حسینی شاهرودی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

لزوم تسریع در رفع کمبود آب شرب شاهرود و میامی

نماینده مردم شاهرود در مجلس گفت: باید در رفع مشکلات تأمین آب شرب شهرستان‌های شاهرود و میامی و روستاهای تابعه تسریع شود.
لزوم تسریع در رفع کمبود آب شرب شاهرود و میامی نماینده مردم شاهرود در مجلس گفت: باید در رفع مشکلات تأمین آب شرب شهرستان‌های شاهرود و میامی و روستاهای تابعه تسریع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201704109896420598.jpg لزوم,تسریع,در,رفع,کمبود,آب,شرب,شاهرود,و,میامی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید حسن حسینی شاهرودی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 27 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از نمایندگان مجلس که با تصویب فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، پیام بلند ملت ایران را به استکبار جهانی خصوصاً آمریکا رساندند، تشکر می‌کنم.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم منطقه شاهرود و میامی با مشکل تأمین آب شرب روبرو هستند، همچنین روستاهای تابعه این شهرستان‌ها نیز با مشکل کمبود  آب مواجه هستند.

حسینی شاهرودی ادامه داد: 2 الی 3 پروژه در خصوص آبرسانی و تصفیه آب در حوزه انتخابیه‌ام در حال اجرا است اما یکی از الزامات آن بهره‌برداری از سد در حوزه انتخابیه‌ام است.

وی افزود: باید در خصوص احداث تصفیه‌خانه در شهرستان شاهرود یا منطقه کالپوش ارزیابی‌های کارشناسی انجام شود و شرایطی ایجاد شود که از پساب این تصفیه خانه در راستای آبیاری زمین‌های کشاورزی استفاده شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات کرباسیان رئیس اداره گمرک برای کارهای صورت گرفته در زمینه تجهیزات گمرک حوزه انتخابیه‌اش گفت: باید زمینه پرداخت خسارت کشاورزان شهرستان‌های شاهرود و میامی فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet