ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/04/10 12:46:00
سرویس سیاسی

آقاتهرانی: با اعلام نظر شورای نگهبان، همه چیز در مورد یک انتخابات به اتمام می‌رسد

**"مرتضی آقا تهرانی" تصریح کرد: هنگامی که قانون شورای نگهبان در مورد نتیجه یک انتخابات اعلام نظر کرد، همه چیز در مورد آن انتخابات به اتمام می‌رسد.

به گزارش خبر نگار خانه ملت، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: همه باید پیرو قانون باشند و بر همین اساس هنگامی‌که شورای نگهبان در مورد نتیجه یک انتخابات اعلام نظر کرد، همه چیز در مورد آن انتخابات به اتمام می رسد.

آقا تهرانی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه  کسانی که به نظر شورای نگهبان اعتراض دارند چه باید بکنند؟ اظهار داشت: اعتراض به شورای نگهبان به هیچ وجه امکان پذیر نیست و همه باید به قانون در این زمینه عمل کنند.

وی خاطر نشان کرد : کسانی که نسبت به نظر شورای نگهبان اعتراض دارند، خودشان بگویند که راهکار بررسی اعتراضشان چیست. آیا راهکارشان این است که همه چیز را به هم بریزند و یک کشور نو و یک حکومت جدید ایجاد کنند؟ هر کاری می‌خواهند انجام دهند، بگویند که چیست؟ آقاتهرانی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص شایعه شکایت عده‌ای از نمایندگان علیه "میرحسین موسوی" به قوه قضاییه گفت: من نیز شنیده‌ام که کسانی دنبال این مساله هستند.

وی در پاسخ به اینکه آیا این اقدام از سوی نمایندگان روحانی مجلس صورت گرفته است؟ گفت: از طرف نمایندگان روحانی نبوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet